Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | S-модели

S3 , 4
S5 , 4
S6 , 10
S8 , 4
12 јул. 02:17 Претпријатие , ,

AUDI S6 5.2 V10 - 07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 јан. 13:16 , ,

Audi S6

7 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 11:03 , ,

AUDI A6 S6 Quattro

6 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 19:33 , ,

AUDI S5

27 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
28 дек. 08:48 ,

Audi A3 quatro

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 дек. 22:47 , ,

AUDI S8 QUATTRO BENZIN PLIN 360KONJA

3 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 02:04 , ,

AUDI S8 QUATTRO BENZIN PLIN 360KONJA

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 20:48 , ,

AUDI S6

7 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
09 септ. 14:38 , ,

AUDI S5

27 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
06 јул. 01:03 ,

Audi S5 V8 10/2008

17 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 14:42 ,

Audi A6 2.7 tdi S-Line multitronik 7speed 180hp

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
06 мај 19:03 , ,

AUDI S6 4.2 QUATTRO

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
01 мај 23:50 , ,

Audi A6 sline

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 18:10 ,

Audi S8 qwatro 4.2

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 20:13 , ,

AUDI S6 V8 4.2 QUTTRO

4 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
29 мар. 10:19 , ,

Audi S3 1.8 250KS full oprema quatro

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
08 мар. 19:05 , ,

Audi S6 4.2 benzin plin 360 kw

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
23 мар. 23:27 ,

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 18:46 ,

Audi S5 FSI -07

24 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 авг. 04:18 , ,

Audi S8 -04

15 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 мар. 18:55 , ,

Audi S3 1.9tdi - 99

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
12 фев. 18:47 , ,

Audi A6 s line 2.5 dizel 163ps -01

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток