Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Audi | S3

28 дек. 08:48 ,

Audi A3 quatro

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 10:19 , ,

Audi S3 1.8 250KS full oprema quatro

3 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 23:27 ,

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 18:55 , ,

Audi S3 1.9tdi - 99

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток