Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Audi | Скопjе

TT , 1
100 , 1
80 , 1
A2 , 2
A3 , 29
A4 , 73
A5 , 3
A6 , 41
A8 , 3
Q5 , 1
Q7 , 1
TT , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Audi | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:10 , ,

Audi A4 Karavan 2006 godina

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:57 , ,

Audi A4 karavan -01 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 15 000 - 19 999
16 мај 22:41 , ,

Audi A6 -04 Automatik 3.0 Td

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 13:25 , ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 232ks Full Oprema

9 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 20:17 , ,

Audi A4 V6 2.5 kraj 120 kw 163 KS

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 30 000 - 34 999
05 мај 01:10
Link:
, ,

Audi A3 Sportback S-line 2.0tdi dsg 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 19:57 , ,

Audi A4 2.7 TDI 140 KW

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 18:50 , ,

Audi A4 2.7 TDI

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 окт. 07:22 , ,

Audi A4, 2.0 TDI, 2005 - 103kw - 141 KS

5 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 20:22 , ,

Audi A4 B7 karavan

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 септ. 11:30 , ,

Audi A6 2.5tdi

2 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 22:15 , ,

Audi A4 -09

10 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 16:34 , ,

продавам Ауди А3 1.6 бензин/плин

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 13:27 , ,

Audi A4 Avant 1.9 TDI

2 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 16:09 , ,

Audi A6 2.5tdi 150ks -98

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
26 апр. 09:36 , ,

AUDI A4 2.0 TDI 2007 GOD FUL OPREMA MOZE ZAMENA

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 15:39 , ,

Audi Q5 s-line 3.0 TDI quattro

16 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 17:28 , ,

AUDI A3 1.9TDI VO ODLICNA SOSTOJBA ITNO

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 23:15 , ,

AUDI A4 2.0 TDI

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 19:51 , ,

AUDI A3 SOVRSEN

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 19:54 , ,

Audi A6

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 22:03 , ,

AUDI A6

6 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 18:48 , ,

Audi A4 -09 143ks 2.0

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 15:58 , ,

Audi A2 1.4TDI -03 Panorama

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
19 авг. 19:46 , ,

AUDI A6 V6 TRI 147 KS

2 650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
02 авг. 00:27 , ,

AUDI A3 SPORTBACK

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 јул. 20:17 , ,

Audi A4

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
05 јул. 15:05 , ,

Audi A6 S6 3.0 tdi Quattro

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 14:05 , ,

Audi A2 1.4TDI

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 00:05 , ,

Audi A3 2.0 TDI 140ps Top Sostojba

5 099 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 04:12 , ,

Audi A4 1.9 TDi

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
09 фев. 21:16 , ,

Audi A4

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
23 јан. 17:00 , ,

Audi A6 moze i zamena

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
22 јан. 14:03 , ,

AUDI A4 1.9 TDI

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 дек. 21:35 , ,

Audi A4 2.5

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 09:10 , ,

Audi A3

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 00:43 , ,

Audi A8

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 00:43 , ,

Audi A8 L 3.0 TDi quattro

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
22 септ. 21:19 , ,

AUDI A6 2.0 TDI -06 ITNOO

6 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 22:57 , ,

Audi A6 3.0 TDI cela godina registriran

8 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 12:21 , ,

Audi A5

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 11:26 , ,

Audi A6 1.9 TDI 110

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 12:33 , ,

AUDI A6 TDI 2.0 FULL OPREMA Moze Zamena

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 15:32 , ,

AUDI A3 S LINE SPORTBACK 2.0 TDI 140 PS EXTRA SOST

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 5 000 - 9 999
19 мај 16:19 , ,

AUDI 4 TDI

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 16:58 , ,

Audi A4 1,9 tdi

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 22:24 , ,

Audi A6 mnogu socuvana

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 00:20 , ,

Audi A4 -97 godina TDI

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 08:14 , ,

Audi A6 Dizel 1.9

2 700 ЕУР Price Reduced

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
22 мар. 11:52 , ,

AUDI 4 1.8 turbo 4×4

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Audi | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации