Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Audi | Скопjе

TT , 5
100 , 2
80 , 5
A1 , 1
A3 , 100
A4 , 153
A5 , 18
A6 , 147
A7 , 14
A8 , 14
Allroad , 5
Cabriolet , 1
Q3 , 4
Q5 , 8
Q7 , 23
TT , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Audi | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:23 , ,

Audi A5 Sportback

16 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:15 , ,

Audi Q7 3.0 Sline

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:33 , ,

Audi A4 2.7 TDI

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:35 , ,

Audi a5 3.0 tdi

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:48 , ,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI quattro 3xS-Line

42 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:48 Претпријатие , ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 13:29 , ,

Audi a6 3.0 tdi qwatro 245ps

19 000 МКД

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:14 Претпријатие , ,

Audi A7 SLine 2011 ful oprema so servisna kniska

23 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:10 , ,

AUDI A3 1.9 TDI, FACELIFT MODEL, SERVISNA KNISKA, NOV UVOZ

6 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:42 , ,

AUDI Q7 3.0TDI V6

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 21:12 Претпријатие , ,

Audi A7 , 3.0 quatro , moze i zamena

28 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 19:24 Претпријатие , ,

AUDI A-3 2.0tdi 2011/10 BALKANAUTO KARS

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
08 мај 14:53 Претпријатие , ,

Audi A7 3.0 Quattro S-Line 2011!

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 14:24 Претпријатие , ,

AUDI Q7

13 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
08 мај 12:57 , ,

Audi A3 1.9TDI DSG menuvac facelift 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 мај 12:56 , ,

Audi A3 TDI registrirano i servisirano Swiss

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 08:53 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0tdi 177ks allroad 4x4 avtomatik dsg

18 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 10:28 , ,

Audi A6 2.5 TDI S line

840 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 мај 20:12 Претпријатие , ,

Audi Q5 avtomatik 4x4 2.0tdi 2009 Avtobanda

12 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
03 мај 20:00 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0 tdi 105kw avtomatik 2010 god super

9 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 19:58 Претпријатие , ,

Audi A4 2.0 tdi 105kw s-line 2012 god ekstra

12 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 19:47 Претпријатие , ,

Audi A3 1.6tdi 77kw 2010 super

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
29 апр. 17:51 Претпријатие , ,

Audi Q7 3.0 Quattro sedum sedista 2010

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
29 апр. 17:46 Претпријатие , ,

Audi A6 3.0 Quattro 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 17:46 Претпријатие , ,

Audi A8 4.2 Long Quattro 2012

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 17:38 Претпријатие , ,

Audi A7 3.0 Quattro 2014

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 апр. 17:38 Претпријатие , ,

Audi A8 4.2 Quattro Matrix 2015

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 10:19 , ,

Kupuvam, otkupuvam vozila po realni ceni...

Година: 2012
Километража: 25 000 - 29 999
27 апр. 20:22 Претпријатие , ,

Audi A8 3.0 tdi 250ks quattro s-tronik bose matrix

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 20:22 Претпријатие , ,

Audi A5 sportback 2.0 TDI 150ks avtomatik led navi

19 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
27 апр. 20:21 Претпријатие , ,

Audi A3 sportback 2.0 TDI 150ks ultra led facelift

14 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
27 апр. 20:21 Претпријатие , ,

Audi A3 sportback 1.6 TDI 81kw sest brzini navigacija

11 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
25 апр. 11:58 , ,

Prodavam Audi A6 3.0 S-Line Quattro Black edition

22 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
22 апр. 11:44 Претпријатие , ,

Audi A4 B8 redizajn

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
21 апр. 00:21 Претпријатие , ,

Audi A4 avant 3.0 TDI quattro S line

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 13:07 , ,

AUDI A3 1.9 TDI, FACELIFT MODEL, SERVISNA KNISKA, NOV UVOZ

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 11:34 , ,

Audi A4 2008 avtomatik

10 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 05:12 , ,

Audi a3 dizel 2.0 odlicno socuvano reg.2004g.

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 09:57 Претпријатие , ,

AUDI A4 ALLROAD 3.0 tdi clean 240 ps CH

14 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:56 Претпријатие , ,

AUDI A6 2.0 TDI (D)

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:54 Претпријатие , ,

AUDI ALLROAD quattro 2.7 tdi 180 ps CH

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:50 Претпријатие , ,

AUDI A6 3.0 TDI (D)

17 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 09:48 Претпријатие , ,

AUDI A5 S LINE 3.0 TDI QUATTRO (CH)

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 09:45 Претпријатие , ,

AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO CH s-line

16 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
06 апр. 12:58 , ,

Audi Q7 4.2 diesel 2010

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Audi | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации