Македонски | Shqip | English |

Штип | Возила | Автомобили | Audi

A3 , 20
A4 , 40
A5 , 6
A6 , 54
A7 , 1
A8 , 4
Allroad , 1
Q3 , 2
Q5 , 2
Q7 , 7
29 ноем. 22:57 ,

AUDI A4 2.0 OD NOVITE MODELI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
29 ноем. 22:18 ,

AUDi A4 2.0 TDI

13 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 21:49 ,

Audi A6 tdi Quatro -06

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 15:18 Претпријатие ,

Audi A5 Quattro 2.0TDI 190KS -17 2x S-line

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 21:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 13:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 ноем. 11:19 ,

Audi A6 -12

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 08:21 ,

Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro 180 kW 245PS -11

18 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
24 ноем. 13:47 Претпријатие ,

Audi A6 -08

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
18 ноем. 14:47 ,

Audi A4 2.0tdi facelift led avtomatic

12 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
16 ноем. 13:44 Претпријатие ,

AUDI A5 Sportsback 2.7 V6 TDI 140 KW -10

13 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 16:20 ,

AUDI A4 2.0 143 KS -10

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 14:25 ,

AUDI A6 3.0 QUATRO S-LINE -06

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 ноем. 12:02 ,

Audi A6 2.0 tdi 140 hp -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 21:46 ,

Audi A3 1. TDI 110hp

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 23:11 ,

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 22:26 ,

SE PRODAVA AUDI A3 2.0 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 14:46 Претпријатие ,

AUDI A3 Attraction 77 KW 2008 godina

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 23:59 ,

Audi A6 C5 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 15:14 ,

Audi A6

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 21:18 ,

AUDI A4 2.0 tdi -05 moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 21:18 ,

AUDI A4 2.0 tdi -05 moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 18:11 ,

Audi A5 Sportback 3.0 TDI Quattro

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 13:48 ,

AUDI A4 1.9 TDI REDESIGN

2 590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 20:01 ,

Audi A4

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
25 дек. 14:29 Претпријатие ,

AUDI ALLROAD QUATTRO 3.0 -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 ноем. 18:34 ,

Audi Q3

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
04 ноем. 16:28 ,

Audi A4 1.9 TDI 1997 110KS 81KW

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 17:58 ,

Audi A4 1.9 Tdi 90ks/66 kw -97

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
21 окт. 16:47 ,

Audi A4 1.9 81Kw 110Ks

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 23:38 ,

Audi A4 -02 facelift nadgradena

2 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 16:11 ,

Audi A3 1.9 66KW 90KS

2 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
20 авг. 17:00 ,

AUDI A6 2.0 TDI

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 јул. 13:40 ,

Audi A5 2.0 TDI

15 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун. 13:37 ,

Audi A3

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
12 мај 12:32 ,

Audi A6 - 3.0

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 12:09 ,

Audi A4

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
22 апр. 20:02 ,

Audi A6 3.0

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 23:06 ,

Audi A4

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 14:31 Претпријатие ,

Audi A6 2.0 TDI 140 KS

6 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 15:11 ,

AUDI A6 2.7TDI PREKRASNO MOZE ZAMENA

6 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
08 мар. 01:47 ,

Audi A6 2.0

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 12:38 ,

Audi А5 2.0

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 18:32 ,

AUDI A7

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 22:22 ,

Audi A6 s line

7 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 18:23 ,

Audi A6 2.7 Quatro

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
04 јан. 12:41 ,

Audi q7 s line -10 kamera panorama crov moze zamen

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 11:31 ,

Audi Q5 Quattro 2.0 173KS DIZEL

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 окт. 15:18 ,

AUDI A6 KAKO NOVO

25 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 22:47 ,

Audi A3 TDI 90HP 66KW

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток