Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Audi | Pazar3

A4 , 4
A6 , 5
20 окт. 17:22 Автомобили , Струмица , Василево

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 јун. 19:16 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A6 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
07 мар. 18:22 Автомобили , Струмица , Василево

Audi 6

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 10:59 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A4 -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
24 дек. 17:16 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A6 2.5 v6 150 ks -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 17:42 Автомобили , Струмица , Василево

AUDI A4 1.9 TDI -99

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
01 мај 22:44 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A4 1.9TDI - 01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 19:52 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A6 na Bg tabli 2.5 -00

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 10:26 Автомобили , Струмица , Василево

AUDI A6 3.0 TDI 240ks QUATTRO -10

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток