Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 1-серии

114 , 1
116 , 49
118 , 177
120 , 105
123 , 5
Вчера 19:42 , ,

BMW 120 D

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:05 ,

BMW 120D

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:46 ,

BMW 120d 120kw

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:56 Претпријатие , ,

BMW 116i AutoMilano 6meseci garancija

5 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 21:15 , ,

BMW 118d M-paket

11 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 17:40 ,

BMW 120d

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 16:38 , ,

BMW 118 2.0 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 јул. 14:48 Претпријатие ,

BMW 120d -06

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 18:18 ,

BMW 118 D Top Sostojba

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 15:41 , ,

BMW 118D vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 јул. 12:49 Претпријатие ,

BMW 118D 90kw 6 brzini -07 AVTOCENTAR

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 11:33 ,

BMW 118d -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 09:17 Претпријатие , ,

BMW 118

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 21:02 ,

BMW 118 DIZEL

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 12:57 Претпријатие ,

BMW 120D 163KS PERFEKTNO -05 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
08 јул. 07:41 , ,

BMW 116 BENZIN FUL OPREMA

4 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 17:40 , ,

BMW 118-M Paket

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
07 јул. 14:47 , ,

BMW 118d -12

11 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
06 јул. 18:29 , ,

Bmw 1 -17

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
06 јул. 15:48
Линк
, ,

BMW 118D -04

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 08:00 Претпријатие , ,

BMW 118 D -05

4 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 13:28 Претпријатие , ,

Bmw 118 ekstra moze i zamena

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 18:58 ,

Bmw 120d ����

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 јул. 01:54 Претпријатие , ,

BMW 116 D -16

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
02 јул. 22:23 ,

BMW 118 d

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 јул. 17:33 Претпријатие ,

BMW 118D 2.0

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 17:33 ,

BMW 118d -10

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 18:31 ,

BMW 118 dizel

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 јун. 14:31 , ,

BMW 116 D -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
25 јун. 15:13 ,

BMW 120 -06

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
23 јун. 19:50 ,

BMW 120D 163ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
22 јун. 09:02 Претпријатие , ,

BMW 120 D facelift m packet CH

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 14:56 ,

Bmw 116 D facelift 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 23:15 Претпријатие , ,

BMW 1 2.0D 2013/12 EKSTRA SOSOJBA

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
02 јун. 17:40 , ,

Bmw 118d Neuvezeno

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 јун. 21:08 , ,

Bmw 116 I

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 18:08 , ,

BMW 118d 2012 Odlicna Sostojba

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
30 мај 19:56 Претпријатие , ,

BMW 118d

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
30 мај 11:48 , ,

Bmw 116i 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
18 мај 20:06 Претпријатие ,

BMW 118 DIZEL -08

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
16 мај 19:30 ,

BMW 120D 163KS SPORTPAKET XENON FULL MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 мај 20:33 Претпријатие , ,

BMW 118D 122KS 6 BRZINI -06

4 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
08 мај 21:59 ,

Bmw 118

8 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
29 апр. 09:18 ,

BMW 120D E87 163ks

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 18:40 , ,

BMW 120d Staklo

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
25 апр. 09:24 ,

BMW 118 2.0 -06

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 13:33 , ,

BMW 118 dizel 2 vrati M SERIJA INTERIOR

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 10:45 Претпријатие ,

BMW 118D 122ks 6 brzini UNIKAT ZAMENA -06

4 550 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток