Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 116

Денес 01:54 Претпријатие , ,

BMW 116 D -16

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:03 Претпријатие ,

BMW 116D - 10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:01 , ,

Bmw 1 -17

18 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 45 000 - 49 999
30 јун. 11:32 , ,

BMW 116 BENZIN FUL OPREMA

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 14:31 , ,

BMW 116 D -12

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 14:56 ,

Bmw 116 D facelift 2009

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 23:15 Претпријатие , ,

BMW 1 2.0D 2013/12 EKSTRA SOSOJBA

10 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
01 јун. 21:08 , ,

Bmw 116 I

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 мај 11:48 , ,

Bmw 116i 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 04:02 , ,

BMW 116I Biznis paket

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 мар. 16:48 , ,

BMW 116d

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
04 мар. 15:10 ,

BMW 116i m shadow line

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 10 000 - 14 999
03 мар. 20:41 , ,

BMW 2.0d 116ks -09

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 14:27 ,

Bmw 116d -11

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 20:25 , ,

BMW 116d -09

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 03:40 ,

BMW 316 brave

Година: 70-тите
Километража: 10 000 - 14 999
04 дек. 20:01 , ,

BMW 116

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
01 ноем. 08:05 Претпријатие , ,

BMW 2.0

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
09 септ. 13:02 , ,

BMW 116d F20 so M Paket

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 јул. 10:56 , ,

Bmw 116 -11

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
24 апр. 21:37 , ,

BMW 116d facelift 2.0 116 ks so servisna kniska

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 15:13 , ,

BMW 116

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 13:10 ,

ODLICNO BMW 116i

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 18:23 , ,

BMW 116i FULL OPREMA CH

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 22:57 Претпријатие , ,

BMW 116D BALKANAUTO KARS

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
30 окт. 20:18 , ,

BMW 116 i

12 ЕУР

Година: 2013
Километража: 85 000 - 89 999
25 окт. 18:44 , ,

BMW 116i Ferrari Red Color Svajcarska

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 16:57 , ,

BMW 116

7 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 мај 19:56 ,

BMW 116

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 мар. 05:26 , ,

BMW 116

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 10:12 , ,

BMW 116

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 12:14 , ,

BMW 116

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 дек. 18:42 ,

BMW 116i

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 16:44 , ,

BMW 116i benzin

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
28 окт. 15:56 ,

BMW 116D F20 Dizel PDC Automatic NAVI XENON

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
27 окт. 09:34 , ,

BMW 116i najnov model novo

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
25 окт. 12:21 , ,

BMW 116i FULL OPREMA UVEZENO OD CH

5 590 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
27 авг. 14:20 , ,

BMW 116 Serija-1 dizel 2.0

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
20 јун. 23:37 , ,

BMW 116

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
04 апр. 15:11 ,

BMW 116

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 15:09 ,

BMW 116i

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
14 фев. 12:44 , ,

BMW 116d

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
13 јан. 09:31 ,

BMW 116

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
19 јан. 23:08 ,

BMW 116d -10

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
11 септ. 19:05 , ,

BMW 316 i prv sopstvenik -07

15 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 40 000 - 44 999
17 мај 13:50 , ,

BMW 316 -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 20:37 ,

BMW 116 -10

13 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток