Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 120

Вчера 17:40 ,

BMW 120d

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 23:15 ,

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 11:54 ,

BMW 120d Sport paket Registriraно

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 19:42 , ,

BMW 120 D

5 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 авг. 16:55 ,

BMW 120 -06

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
06 авг. 11:29 Претпријатие ,

BMW 120d -06

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 авг. 15:17 ,

BMW 120 -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 16:50 ,

BMW 120D

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 12:53 Претпријатие ,

BMW 120D 163KS PERFEKTNO -05 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
04 јул. 18:58 ,

Bmw 120d ����

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 19:50 ,

BMW 120D 163ks

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 19:30 ,

BMW 120D 163KS SPORTPAKET XENON FULL MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 апр. 09:18 ,

BMW 120D E87 163ks

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 18:40 , ,

BMW 120d Staklo

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
04 апр. 21:37 Претпријатие ,

BMW 120D

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 12:56 , ,

Bmw 120D -06 Full oprema

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:27 , ,

BMW 120d 163KS -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 18:20 Претпријатие ,

BMW 1er 120d

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 14:13 , ,

BMW 120D 163KS

4 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 13:03 , ,

BMW 120d

5 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 фев. 12:10 , ,

BMW 120 -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 12:01 , ,

BMW 120 D -07 SO FUL OPREMA

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 19:34 , ,

BMW 120

6 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 ноем. 18:18 ,

BMW 120d full oprema

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
14 окт. 20:05 , ,

BMW 120 163ks

6 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 16:46 ,

BMW 120 D

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:47 , ,

BMW Registrirano servisna Prv gazda

5 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 11:31 , ,

Bmw 120 -06 automat cmimi sipas marveshjes

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 13:38 ,

BMW 120d -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 01:28 , ,

BMW 120 automat

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 13:37 ,

BMW 120 d 163 ks -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
19 јун. 21:38 , ,

BMW 120D

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 13:31 ,

BMW 120 d 163 k.s.

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 02:41 , ,

BMW 120D 2.0 / 163 ks

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 апр. 16:17 , ,

BMW 120d odlicna sosotojba so full oprema

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 12:53 , ,

BMW 120d

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 17:17 ,

BMW 120d -07

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 00:53 ,

Bmw 120d

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 15:07 , ,

BMW 120D 177 ks top

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 19:29 ,

BMW 120D 120KW-163KS PERFEKTNO!!!

5 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:43 ,

BMW 120D E87 163ks

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 12:16 , ,

BMW 120D

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
17 јан. 23:06 , ,

BMW Sedan120

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
02 јан. 16:13 , ,

BMW 120d -07

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 дек. 12:14 ,

BMW 120d M sport

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
28 дек. 02:08 , ,

BMW 120D ks-163 DONESENA OD ZVAJCARIJA SO FULL OPR

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
29 окт. 17:03 ,

BMW 120d 163 konjski sili 2.0 dizel

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 21:45 ,

BMW 120d M-Packet

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток