Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 123

25 фев. 09:41 , ,

Bmw 123d Biturbo M optic

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 16:39 ,

BMW 123 dizel

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 12:18 ,

BMW M-PAKET KUPE 123D -07 BI TURBO MOZE ZAMENA

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 18:00 , ,

BMW 123 Coupe -09

16 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
21 мар. 19:49 , ,

BMW 123d -08 moze i zamena

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
Кон почеток