Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Гостивар

116 , 7
118 , 10
120 , 6
123 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 мар. 18:33 ,

Bmw 116 uvezena od ch 09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 05:47 ,

Bmw F20 Kobra Menjac 8+ Brzini Fabrika

1 МКД

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 08:47 ,

BMW 118d

12 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 14:27 ,

Bmw 116d -11

8 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 21:48 ,

Bmw 118d

5 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 12:10 , ,

BMW 120 -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
16 јан. 09:32 ,

BMW 118 D-06

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 18:46 ,

BMW 118d

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
02 дек. 05:21 ,

BMW 1 dizel

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 18:18 ,

BMW 120d full oprema

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 17:17 ,

BMW 120d -07

5 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 16:39 ,

BMW 123 dizel

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 21:45 ,

BMW 120d M-Packet

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
04 авг. 12:05 ,

BMW 118 D

6 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 18:04 ,

E&M DetailingCenter

Година: 2013
Километража: 10 000 - 14 999
16 дек. 15:52 ,

BMW 118 d uvezena od CH

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 18:13 ,

BMW 118d M-paket -05

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 јан. 16:44 ,

BMW 120 D 6 brzini -05

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 окт. 15:40 ,

BMW 118d -07

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
13 фев. 13:51 ,

BMW 120 D -05

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации