Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Скопjе

116 , 7
118 , 13
120 , 6
123 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 16:38 , ,

BMW 118 2.0 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:59 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 17:32 , ,

BMW 123D twin turbo M paket

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 авг. 03:39 , ,

BMW 120D TwinpowerTurbo 2012/13god

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 13:33 , ,

BMW 118 dizel 2 vrati M SERIJA INTERIOR

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мар. 21:23 , ,

BMW 118D

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
10 мар. 12:56 , ,

Bmw 120D -06 Full oprema

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 09:27 , ,

BMW 120d 163KS -06

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
24 дек. 19:34 , ,

BMW 118d -09

5 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 16:47 , ,

BMW Registrirano servisna Prv gazda

5 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 18:22 , ,

BMW 118d

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 18:18 , ,

BMW 118d

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 16:17 , ,

BMW 120d odlicna sosotojba so full oprema

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 18:23 , ,

BMW 116i FULL OPREMA CH

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 18:44 , ,

BMW 116i Ferrari Red Color Svajcarska

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 10:09 , ,

BMW 118D 122ps full oprema

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 00:29 , ,

Bmw 118D

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 01:15 , ,

BMW 118

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
24 мар. 20:48 , ,

BMW 118 D

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 мар. 05:26 , ,

BMW 116

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
15 фев. 10:12 , ,

BMW 116

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 12:14 , ,

BMW 116

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
27 јан. 19:14 , ,

BMW 118d

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 09:34 , ,

BMW 116i najnov model novo

16 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 0 - 4 999
14 фев. 12:44 , ,

BMW 116d

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 08:20 , ,

BMW 118 MAKEDONSKO

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации