Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | BMW | 1-серии

116 , 7
118 , 11
120 , 13
123 , 1
Вчера 14:52 ,

BMW 118 DIZEL

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 мај 14:56 ,

BMW 120 -06

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
27 мај 00:31 ,

BMW 118d -10

7 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 15:42 Претпријатие ,

BMW 118D 2.0

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 16:26 Претпријатие ,

BMW 118 D 143 KS 6 Brzini Full 2008

5 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
29 јан. 21:30 ,

BMW 118D -06

5 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 15:54 , ,

Bmw 118d facelift 08 god

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 20:25 ,

BMW 118 M

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
17 септ. 11:31 , ,

Bmw 120 -06 automat cmimi sipas marveshjes

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 01:28 , ,

BMW 120 automat

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 13:37 ,

BMW 120 d 163 ks -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 15:55 Претпријатие ,

BMW 118d 105kw FACELIFT 6-brz -10 AVTOCENTAR

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 13:31 ,

BMW 120 d 163 k.s.

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 јун. 16:55 ,

BMW 118d

4 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 16:11 ,

BMW 118 DIZEL -07

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
29 окт. 17:03 ,

BMW 120d 163 konjski sili 2.0 dizel

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 авг. 20:39 ,

BMW 118

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 19:12 ,

BMW 120d M-paket

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
12 мај 19:56 ,

BMW 116

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 19:41 ,

BMW 120D 120KW - 163ks

7 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 15:56 ,

BMW 116D F20 Dizel PDC Automatic NAVI XENON

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
29 септ. 16:01 ,

BMW 120d extra sostojba

6 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 15:11 ,

BMW 116

4 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 15:09 ,

BMW 116i

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 12:18 ,

BMW M-PAKET KUPE 123D -07 BI TURBO MOZE ZAMENA

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 17:10 ,

BMW 120d 120 kw -06 AUTO TETOVA

7 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 10:24 , ,

BMW 120 d so full oprema -05

8 250 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
19 јан. 23:08 ,

BMW 116d -10

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
17 авг. 01:31 ,

BMW 120 -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 00:05 , ,

BMW 120d -09

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 13:50 , ,

BMW 316 -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
10 фев. 20:37 ,

BMW 116 -10

13 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток