Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 2-серии

216 , 1
218 , 1
220 , 1
225 , 2
24 јун. 15:01 Претпријатие , ,

BMW 225 Activetourer Hybrid Petrol

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
15 окт. 10:04 Претпријатие ,

BMW 216 GRAND TOURER 85KW-116KS

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
14 мар. 17:51 ,

Gumi

6 000 МКД

Година: 2015
Километража: 5 000 - 9 999
18 ноем. 20:23 , ,

BMW 218d Sport - Active Tourer

28 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
17 ноем. 20:28 , ,

BMW E36 cabrio -98

3 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток