Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 218

Вчера 23:04 Претпријатие ,

BMW 218D GRAND TOURER LUXURY AUTOMATIC 2017/6

13 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
18 ноем. 20:23 , ,

BMW 218d Sport - Active Tourer

28 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток