Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW 320 | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW 320 | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 14:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 00:27 ,

BMW 320

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
08 мар. 19:28 ,

BMW 320

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 фев. 18:55 ,

BMW 320 150hp 2004 3500e

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 03:41 ,

BMW 320D

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 18:24 ,

BMW 320d

6 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 20:08 ,

BMW 320 Benzin

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 70 000 - 74 999
08 мар. 18:17 ,

BMW 320 -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
19 ноем. 20:10 ,

BMW 318 benzin

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
12 авг. 20:28 ,

BMW 320D 136ks odlicna sostojba

2 599 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 17:18 ,

BMW 320D

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 21:06 ,

Bmw 320d

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 10:04 ,

BMW 320 -02

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 15:25 ,

Se prodava BMW 320

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 18:59 ,

BMW 320i

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 10:57 ,

BMW 320 D itno

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 25 000 - 29 999
14 јун. 20:00 ,

BMW 320d -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 мај 17:47 ,

BMW 320d

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 15:16 ,

BMW 320d Limousine

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 19:51 ,

BMW 320d 150HP vo odlicna sostojba

4 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 јан. 11:58 ,

BMW 320

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
27 дек. 01:31 ,

BMW 320 150ks facelift

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
10 ноем. 18:58 ,

BMW 320d

5 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 18:38 ,

BMW 320D

4 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 17:40 ,

BMW 320 d -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 19:52 ,

BMW 320 -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 10:50 ,

BMW 320d -00

3 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 05:24 ,

BMW 320 -00

3 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
17 авг. 22:36 ,

BMW 320d 150ks-04

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
10 јул. 18:46 ,

BMW 320d Facelift -03

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 20:31 ,

BMW 320 d -00

4 250 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 мај 08:17 ,

BMW 320d 150ps Facelift -03

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 21:04 ,

BMW 320d 153 KS automatik top sostojba -02

5 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW 320 | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации