Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | BMW | 324

25 мај 16:17 Претпријатие ,

BMW E30 324D 85kw DIZEL -85

1 100 ЕУР

Година: 1985
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 23:15 , ,

BMW E 30 324d

Година: 1990
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток