Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 328

04 јул. 15:46 ,

BMW GT328IXdrive 2015

16 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 20:19 ,

BMW 328ia benzin -96

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 20:11 ,

Gumi 13 16 m+s 4x4 radio kenwood

100 МКД

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
23 септ. 15:15 ,

BMW e30 328i

3 300 ЕУР

Година: 1986
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 19:08 , ,

BMW xdrive 328 d

20 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
16 јан. 22:43 ,

Bmw 328

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 20:09 , ,

BMW 328 Plin dizna

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
28 јан. 10:52 , ,

BMW E90

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 20:10 , ,

BMW 328 ekstra

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 20:22 ,

BMW 328 ITNO CENA PO DOGOVOR

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 мар. 21:32 ,

BMW 328 BENZIN PLIN ATEST REG CELA GOD MOZE ZAMENA

3 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
19 фев. 19:09 , ,

BMW 328

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 22:16 , ,

BMW 328i -95

2 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
14 окт. 16:21 Претпријатие , ,

BMW 328 Coupe model -08

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
23 септ. 16:33 ,

BMW 328ci cabrio M-paket -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 20:48 ,

BMW 328ci kabriolet M paket -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 17:42 , ,

BMW 328 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 12:50 , ,

BMW 328i xdrive -09

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
03 апр. 15:49 ,

BMW E36 M-paket 328 -96 moze zamena

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 17:19 ,

BMW E36 328 -95

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 100 000 - 109 999
01 јан. 17:17 ,

BMW 328 -96

4 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
19 дек. 11:38 , ,

BMW 328 i -98

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 13:43 ,

BMW 328 -94

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
16 септ. 11:31 , ,

BMW za luge so stil Saemski eksponat -99

12 777 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 21:58 ,

BMW 328i E 46 -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 14:06 , ,

BMW 328 TOP SOSTOJBA -99

4 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 11:32 ,

BMW 328 zamena - 00

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
12 мар. 17:05 ,

BMW 328i CABRIO M PAKET -99

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
24 фев. 18:10 ,

BMW 328 benzin -98 mnogu zacuvana

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 15:04 , ,

BMW 328 so plin -98

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 07:23 ,

BMW 328 -98

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
Кон почеток