Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила | Автомобили | BMW | 328

21 мај 03:08 , ,

BMW328I

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
16 јан. 22:43 ,

Bmw 328

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:33 ,

BMW 328ci cabrio M-paket -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 авг. 20:48 ,

BMW 328ci kabriolet M paket -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 17:42 , ,

BMW 328 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
01 јан. 17:17 ,

BMW 328 -96

4 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
14 дек. 13:43 ,

BMW 328 -94

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 21:58 ,

BMW 328i E 46 -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 11:32 ,

BMW 328 zamena - 00

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 15:04 , ,

BMW 328 so plin -98

3 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток