Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Скопjе

316 , 3
318 , 22
320 , 66
324 , 1
325 , 2
328 , 1
330 , 2
335 , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:33 , ,

Bmw 320 D so full panorama inter guma

5 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:31 , ,

Bmw 318 D socuvan inter guma

5 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 15:31 , ,

BMW 320d 177HP -09

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 18:01 , ,

BMW 320D 177 HP FACELIFT

9 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 17:56 , ,

BMW E46 320td 110kw 2001 270000km

2 699 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 14:30 , ,

Bmw 320i orig kilometraza kako nov

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 10:43 , ,

Bmw 320 d 177 ks 2009

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 10:56 , ,

BMW 3 CABRIO 320

13 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
01 мар. 18:23 , ,

BMW 320 2.0 DIZEL 140KS COUPE 2008G KUPENO OD MK

12 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 90 000 - 94 999
01 фев. 23:16 , ,

BMW 318i benzin/plin

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
29 јан. 16:51 , ,

Bmw 320d e90 ( Perfektna sostojba )

6 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 15:43 , ,

BMW 320d Automatic

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
20 дек. 11:12 , ,

BMW 318

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
30 окт. 13:43 , ,

BMW 320d Automatic

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 21:38 , ,

Bmw 320d

8 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 18:32 , ,

BMW 320 136ks 1999

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 17:28 , ,

BMW 320 Coupe

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
08 септ. 18:20 , ,

Bmw 320 d 1999 reg cela godina

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 13:49 , ,

BMW 320i

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 00:21 , ,

Se prodava

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 00:21 , ,

Se prodava

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 00:21 , ,

Prodavam

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 20:07 , ,

Ze prodava

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 23:06 , ,

SE PRODAVA BMW 318 D 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 14:34 , ,

BMW E46 Benzin Plin LPG

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 23:50 , ,

BMW 318 benzin/plin so realni 232.000km.

2 890 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 17:03 , ,

Prodavam BMW 318 tds

1 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
30 мај 11:16 , ,

BMW 3serija E46 -01

3 250 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
25 мај 22:41 , ,

Prodavam BMW 320 td compact

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 13:54 , ,

BMW 320 D E90 163Ps

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
20 фев. 20:29 , ,

BMW E46 320 D 136ks -00 odlicno

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 09:33 , ,

BMW 320i

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
14 дек. 23:52 , ,

BMW 320 D cabrio

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
10 ноем. 15:43 , ,

BMW 330D Xdrive

12 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 11:45 , ,

BMW E 46 320d 136ks -99

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 21:09 , ,

BMW 320

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
20 авг. 21:57 , ,

BMW 318 i

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
03 јул. 22:46 , ,

BMW 318

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
02 јун. 23:34 , ,

BMW 320 i

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
21 мај 23:32 , ,

BMW 320D SE PRODAVA. HITNOO

2 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 21:59 , ,

BMW 320D ITNO

2 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 09:57 , ,

BMW 318 Disel

1 750 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
14 јан. 00:19 , ,

BMW 320 DIZEL

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 21:59 , ,

BMW 320d Karavan

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 13:38 , ,

BMW 320d ekstra odrzuvano

3 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 11:47 , ,

BMW 320 karavan

8 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
21 септ. 12:28 , ,

BMW e92 320d Coupe 177ks

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
14 авг. 11:02 , ,

BMW 318ci KUPE A test plin zelen karton

3 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
07 јул. 00:10 , ,

BMW 320d

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации