Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 5-серии

518 , 5
520 , 243
523 , 20
524 , 4
525 , 588
528 , 21
530 , 784
535 , 87
540 , 3
545 , 2
550 , 2
Денес 09:24
Линк
, ,

BMW 530 xdrive

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 15:32 ,

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:48 ,

Bmw E60 525 -05

5 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 10:55 ,

BMW 530d M-PAKET FUL KOZA KSENON GERMANSKO FABRIKA

4 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:12 Претпријатие , ,

BMW 520D 184ks.M-PACK

18 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 09:24 , ,

BMW 530 xdrive

8 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:42 ,

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:53 , ,

Bmw 530 xd euro 6

22 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:25 , ,

BMW 535 BI TURBO 2009/8 fabriak bez zameni.CH

12 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:43 Претпријатие , ,

BMW 520D 190KS M-SPORT AVTOMATIK DIGITAL COCPIT

26 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:34 ,

BMW 530

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:47 ,

BMW 530D

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:48 , ,

BMW 520d

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:49 , ,

BMW 525

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:19 , ,

BMW 525 TDS -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:17 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:08 ,

BMW 525d -07

8 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:49 , ,

BMW 520D Full Oprema -11

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:40 Претпријатие , ,

BMW 518 2.0 D 150ks BVA8

24 990 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:40 , ,

BMW 525

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Вчера 11:54 , ,

BMW 525d

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:32 Претпријатие ,

BMW 530 d -11

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:25 , ,

BMW 535D

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:28 , ,

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:38 , ,

BMW 535

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 05:31 , ,

BMW 530 d -04

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 04:25 ,

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 02:45 ,

BMW 530d so full oprema

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 01:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 01:26 ,

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 20:32 , ,

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 19:20 ,

BMW 525 -05

5 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 18:49 ,

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 18:48 , ,

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
05 авг. 18:39 ,

BMW 535d Steptronic

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 16:27 , ,

BMW 5.25 D EXTRA KOLA İTNO

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 15:49 , ,

GT BMW DIESEL X DRIVE 530 -14

31 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
05 авг. 13:01 , ,

BMW E60 530D

7 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 13:01 ,

BMW 530d GT

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 11:07 , ,

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 10:59 , ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 09:07 ,

BMW 530d -03

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 08:38 ,

BMW 525 D

8 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
05 авг. 05:06 , ,

BMW 525 -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 40 000 - 44 999
05 авг. 01:13 ,

BMW 525 D

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 00:18 , ,

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 21:38 , ,

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 21:19 , ,

BMW 535D Facelift - 08

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 21:17 , ,

BMW 523i

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Кон почеток