Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 520

Вчера 20:48 , ,

BMW 520d

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
06 јул. 18:48 , ,

BMW 520

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
06 јул. 13:07 , ,

BMW 520D facelift -08 EDITION FULL

9 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 јул. 11:07 , ,

BMW 520

3 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 21:03 Претпријатие , ,

BMW F10 520D 184KS BUSINESS LINE KOZA LED NAVI

14 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул. 17:23 Претпријатие , ,

BMW 520 FABRIKA -11 DIZEL PANORAMA SERVISNA

17 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 15:35 ,

BMW 520D M 163KS Servisna

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 09:28 , ,

BMW 520D 177HP AUTOMATIC KOBRA

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 10:32 , ,

BMW 520 D avtomatik

17 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
19 јун. 15:04 , ,

BMW F10 520d M-Car

19 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 20:39 Претпријатие , ,

BMW F11 -17 x-drive Business

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 00:16 , ,

BMW-520d

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 22:31 Претпријатие , ,

BMW 520D F10 Avtomatik 8G

17 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 10:38 Претпријатие ,

BMW 520D

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 13:27 ,

BMW 520i

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 02:35 , ,

BMW F10 520 D 2014

25 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
31 мар. 14:34 ,

BMW 520d -07 od prv sopstvenik

6 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 мар. 17:33 ,

BMW 520D

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 16:07 , ,

BMW 520d F10 -12 vo ekstra sostojba

16 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 16:15 ,

Prodavam bmw 520d 2006 godina

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 09:36 , ,

BMW E60 520D 163 HP -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 13:54 , ,

BMW 520 i

3 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 19:21 ,

BMW F10 520 184/ks -11

19 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
28 јан. 15:23 , ,

BMW e39 520i so atest plin

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 јан. 19:01 , ,

BMW 520 -12 184PS

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 јан. 21:10 , ,

BMW 520d E60 -10

11 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 јан. 07:23 , ,

BMW 520D

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 15:20 , ,

Bmw 520I

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
06 јан. 20:11 , ,

BMW 520 F10 -13 UVOZ OD CH SO SREVISNA KNISKA

19 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
29 дек. 21:17 , ,

BMW 520

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 17:07 , ,

BMW 520d 184 ks

17 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
25 дек. 11:52 , ,

Bmw e39 2.0i

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
24 дек. 09:05 ,

BMW 520 series

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 дек. 07:46 ,

Bmw 520

1 200 ЕУР

Година: 1992
Километража: 15 000 - 19 999
14 дек. 09:18 , ,

BMW 520d facelift

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 17:26 ,

BMW 5

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 19:47 , ,

Bmw 520i

2 800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 19:26 , ,

BMW 520 d

10 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 18:55 , ,

BMW 520i plin

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
23 септ. 18:04 ,

BMW 520i

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
18 септ. 23:53 ,

BMW 520 DIZEL

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 17:08 ,

Bmw 520d

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 септ. 21:02 ,

BMW 520 D 2014

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
31 авг. 13:17 , ,

BMW 520 D F10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 авг. 12:16 ,

Bmw 520

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 20:06 ,

Bmw 520

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 авг. 00:04 ,

BMW 520D 184CV M AUTOMATIC NAVIGATOR PROFESSIONAL

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
25 јул. 21:01 ,

Bmw 520 D TOURING

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
22 јул. 12:11 Претпријатие ,

BMW e39 520i 150ks REG. -97 AVTOCENTAR

1 950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 20:21 ,

BMW 520d

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток