Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | BMW | 528 | Pazar3

20 ноем. 20:38 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528 -98

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 07:59 Автомобили , Тетово

BMW 528

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 21:10 Автомобили , Охрид

BMW 528

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
13 окт. 15:14 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 528 Itno

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 01:20 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 528

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
12 септ. 14:03 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 528

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 13:45 Автомобили , Скопjе , Студеничани

BMW 528 exstra socuvan

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 20:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 528

18 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
15 јан. 15:53 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 528

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 14:04 Автомобили , Гостивар

BMW 528I TNG -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 20:46 Автомобили , Тетово

BMW 528i moze zamena

3 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 јан. 10:06 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528 -99 moze i zamena

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
25 окт. 20:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528 -98 moze zamena za jeep so moja doplata

4 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 13:28 Автомобили , Гостивар

BMW 528i -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
18 јул. 13:11 Автомобили , Скопjе , Сарај

BMW 528i m-paket -98

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 21:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 528i xDrive -12 samo 13000km ITNO

30 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
18 мај 23:21 Автомобили , Тетово , Теарце

Bmw 528i -96

2 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
20 апр. 01:16 Автомобили , Тетово , Теарце

BMW 528i -96

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 23:45 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528I PLIN-98 MOZE ZAMENA ZA BMW 7 BENZIN

3 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
09 мар. 14:34 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 528I -98 EKSTRA MOZNA ZAMENA

3 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток