Македонски | Shqip | English |

Гостивар | Возила | Автомобили | BMW | 528

22 дек. 14:04 ,

BMW 528I TNG -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 13:28 ,

BMW 528i -99

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток