Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | BMW | 530 | Pazar3

Денес 16:33 Претпријатие Автомобили , Куманово

BMW F10 530 D 180 KW AUTO PLAC ZURICH

17 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:37 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

BMW 530 E60 218 ks -05 SO NAJVISOKO NIVO NA OP

5 199 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:32 Автомобили , Радовиш

BMW 530D M

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:14 Автомобили , Скопjе , Чаир

BMW 530 xd euro 6

24 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:55 Автомобили , Велес

BMW 530d M-PAKET FUL KOZA KSENON GERMANSKO FABRIKA

4 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:42 Автомобили , Гостивар

BMW 530D

3 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:34 Автомобили , Куманово

BMW 530

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:47 Автомобили , Штип

BMW 530D

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530 moze i zamena

2 399 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 12:17 Автомобили , Струмица

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:28 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530 M-Packet Facelift

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:25 Автомобили , Тетово

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 01:45 Автомобили , Куманово

BMW 530d so full oprema

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 01:07 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 530D Full Oprema -04 Mozna Zamena

6 899 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:26 Автомобили , Струмица

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
12 ноем. 20:02 Автомобили , Струмица , Босилово

BMW 530 F10 M-PACKET xDRIVE

16 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 19:32 Автомобили , Прилеп , Долнени

BMW 530

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 ноем. 17:49 Автомобили , Куманово

BMW 530 X DRIVE

21 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
12 ноем. 07:59 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530i

9 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 23:18 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530

25 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 21:01 Автомобили , Гевгелиjа , Богданци

BMW 530D-M PAKET EXTRA SOSTOJBA

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
11 ноем. 20:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 530D 160KW -04 AutoBERN

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
08 ноем. 14:05 Автомобили , Кочани

BMW 530d GT

20 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 17:50 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes c200 cdi -02 full oprema auto cile

2 850 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
06 ноем. 13:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 5er 530 d

22 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
06 ноем. 10:20 Претпријатие Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530 D 2004

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 21:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530 XD CH

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 23:38 Автомобили , Скопjе , Скопје

BMW 530 x Drive moznost za zamena.

28 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
03 ноем. 16:37 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

BMW 530d xdrive mpaket f10

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 11:29 Автомобили , Скопjе , Карпош

BMW 530D 218 KS 6 cilindri

7 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 16:07 Претпријатие Автомобили , Кочани

BMW 530D 235HP

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 08:55 Автомобили , Куманово

BMW model E60 530d 231 ks -06 moze zamena

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
31 окт. 14:23 Автомобили , Тетово , Боговиње

BMW 530 M PACKET

8 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 09:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

BMW E60 530D

7 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 окт. 10:33 Автомобили , Скопjе , Илинден

BMW 530D E60 AUTOMATIC

7 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 16:02 Автомобили , Охрид

BMW 530xi

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 15:04 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW E60-530XD FACE 07 MODEL -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 17:50 Автомобили , Куманово

BMW 530 d

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
23 окт. 10:23 Автомобили , Гостивар

BMW 530 XD

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 12:44 Автомобили , Делчево

Bmw 530 -04

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
22 окт. 01:11 Автомобили , Гостивар

BMW 530 D -13

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 10:24 Автомобили , Штип

BMW 530D, 218ks -04

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 14:52 Автомобили , Куманово

BMW 530d

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 14:11 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW E60-530XD FACE 07 MODEL -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток