Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Скопjе

520 , 13
523 , 4
525 , 32
530 , 24
535 , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 05:11 , ,

BMW 520 dizel

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 13:19 , ,

BMW 525 TDS -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 08:38 , ,

BMW 535 2006

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
29 мар. 17:59 , ,

BMW 530D 2005

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 22:34 , ,

Bmw 520 d

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 , ,

BMW 520d Executive

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 10:33 , ,

BMW 535D -04

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
28 фев. 21:28 , ,

BMW 520d restyling M

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 350 000 - 399 999
22 јун. 16:31 Претпријатие , ,

BMW 530 d -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 19:40 , ,

BMV 525 tds

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 13:23 , ,

BMW E39 525TDS

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 11:29 Претпријатие , ,

BMW 530d E39

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 19:38 , ,

BMW 525 TDS

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 17:07 , ,

BMW 520d 184 ks

17 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 дек. 21:27 , ,

BMW M PAKET

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
17 окт. 20:06 , ,

BMW 530

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 23:02 , ,

BMW 525 D - 07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
03 јул. 17:37 , ,

BMW 525 TDS

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 13:02 Претпријатие , ,

KOLI OTKUP NA KOLI NAD -01 OD SITE MODELI

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 23:38 , ,

BMW 530 d Hitno

6 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 20 000 - 24 999
30 мај 13:47 , ,

BMW 525 D

12 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
19 апр. 16:34 , ,

BMW 5

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 06:32 , ,

BMW 530 D

6 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 17:05 , ,

BMW 520D 184ks F10 -11god perfektna sostojba

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 01:09 , ,

BMW 525D EDITION EXCLUSIVE

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
24 дек. 08:25 , ,

BMW 520

23 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
15 ноем. 08:42 , ,

BMW 535 D

8 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 окт. 17:37 , ,

BMW 525 TDS

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
02 јун. 18:47 , ,

BMW 530D

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
01 мај 22:05 , ,

BMW 530

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 09:47 , ,

BMW 520 M paket Itno

25 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
12 мар. 15:11 , ,

BMW 523i

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 15:45 , ,

BMW 525D EXTRA CENA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 14:50 , ,

BMW 523 VO TOP SOSTOJBA

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 14:23 , ,

BMW 530 XD 235 KS START STOP BG TABLI FULL OPREMA

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 18:43 , ,

BMW 530D

3 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
31 окт. 12:19 , ,

BMW 523i BENZIN SO PLIN TOP SOSTOJBA

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 22:14 , ,

BMW E60 525D M-PACKET

10 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 18:11 , ,

BMW 525 D 174hp -05 FULL Oprema

9 770 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 12:42 , ,

BMW 530

10 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 16:35 , ,

BMW 530 -04

10 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
04 авг. 23:07 , ,

BMW 525

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 14:24 , ,

BMW 520 D ZAMENA

22 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
24 апр. 17:38 , ,

BMW 525dizel full oprema

2 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 09:41 , ,

BMW 525

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
03 мар. 02:45 , ,

BMW 525 TDS ITNO

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 10:52 , ,

BMW 520D

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации