Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | 645

25 јун. 17:25 ,

BMW 645CI 333HP -05 MOZE ZAMENA

13 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
28 мар. 20:37 ,

BMW 645 M6 Cabriolet SMG

29 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
19 јул. 19:02 ,

BMW 645 Ci -04

12 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток