Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | X5 M

04 јул. 16:57
Линк
, ,

BMW X5 ALPINA 4.6is UNIKATEN MODEL

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999

04 јул. 16:57
Линк
, ,

BMW X5 ALPINA 4.6is UNIKATEN MODEL

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
06 јун. 22:26 ,

Bmw X5 Diesel 2014

50 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 21:47 , ,

BMW X5 3.5 D M-PAKET

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 мар. 12:49 , ,

BMW X5 3.5 x-drive

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 16:18 , ,

BMW X5 MPower X5 555 KS -11 ZAMENA

35 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 12:18 ,

BMW X5 286ks -08 BG TABLI moze i ZAMENA

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 19:12 , ,

BMW X5 3.5d F15

46 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
23 мај 22:56 ,

BMW X5 M

7 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 09:36 ,

BMW X5 M,SD пакет

19 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:38 ,

BMW X5 -03

6 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
12 апр. 15:08 ,

BMW X5 3.0 -06 fully loaded

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 85 000 - 89 999
01 апр. 13:44 , ,

Odlicno socuvan BMW X5 M

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 фев. 10:33 , ,

BMW X5 3.0 D

8 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 14:19 , ,

BMW X5M moze zamena

27 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 14:11 , ,

BMW X5

27 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 13:02 ,

BMW X5

33 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
06 авг. 21:06 ,

BMW X5

19 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 авг. 16:26 , ,

BMW X5 3.0d

19 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
28 јун. 19:04 , ,

BMW X5 XDrive 3.5D 286ks

Година: 2014
Километража: 80 000 - 84 999
17 јун. 23:25 , ,

BMW X5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 14:46 , ,

BMW X5 M paket Moze Zamena

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 13:06 , ,

BMW X5 3.0D 2xXDRIVE -09 GOD

20 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 14:45 , ,

BMW X5 3.0 dizel redizajn m paket

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 23:33 , ,

BMW x5 so ful oprema

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
05 апр. 08:47 ,

BMW X5 3.0i

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 10:27 ,

BMW X5 3.0 SD M-paket

25 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 09:52 , ,

BMW X5 M

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 22:25 , ,

BMW X5 m top sostojba

25 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 фев. 18:35 , ,

BMW X5 M 555ps

39 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 65 000 - 69 999
15 јан. 13:34 , ,

BMW X5 30d M

24 800 ЕУР Намалена цена

10 јан. 19:29 ,

BMW X5Msport

16 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 00:00 , ,

BMW X5 M

27 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
15 окт. 11:41 , ,

BMW X5 4 6is ALPINA LPG Plin

9 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
13 окт. 17:34 ,

BMW X5 M

11 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
09 окт. 14:18 , ,

BMW X5 sport paket

15 000 ЕУР

Година: 1983
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 20:43 , ,

BMW X5

33 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
18 фев. 15:36 , ,

BMW X5

9 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 јан. 22:23 , ,

BMW X5 M 30i so plinski ured

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
26 ноем. 20:27 , ,

BMW X5 -03 MOZE ZAMENA

14 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
20 ноем. 19:21 , ,

BMW X5 3.0 d -03 ekstra

8 399 ЕУР

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
22 окт. 19:17 , ,

BMW X5 M 3.0 d super socuvan -03

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 18:00 , ,

BMW X5 M-paket -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 15:14 ,

BMW X5 REDIZAJN MOZNA ZAMENA

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 19:09 ,

BMW X5 -02

9 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 02:22 , ,

BMW X5 4,6is UNIKATEN vo Makedonija Neuvezuvan-04

10 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
30 окт. 11:44 , ,

BMW X5 M Paket -04

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 00:25 , ,

BMW X5 3.0 REDIZAJN -04

12 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 11:51 ,

BMW X5 M sport -03

9 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 12:29 ,

BMW X5 3.0d -02

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток