Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | X1

11 јул. 23:01
Линк
,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

20 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999

Денес 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 23:23 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:26 ,

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 20:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 17:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:54 ,

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:18 , ,

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
12 јул. 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 јул. 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
12 јул. 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
11 јул. 23:01 ,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

20 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
11 јул. 21:39 ,

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
11 јул. 19:08 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
11 јул. 17:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун. 18:45 ,

Bmw X1

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 мај 12:53 ,

BMW X1

17 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
26 апр. 08:56 , ,

BMW X1

14 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 16:03 ,

BMW X1 S DRIVE -14 FACELIFT 8G NAVI ECO PRO

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 14:08 , ,

BMW X1

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
09 фев. 21:05 ,

BMW X1 4×4 X-drive

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
10 дек. 23:07 , ,

BMW X1: 4x4 -16 & 65000KM

24 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 60 000 - 64 999
24 окт. 22:39 ,

Bmw X1

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 23:23 , ,

BMW X1

14 899 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 13:35 , ,

BMW X1 diplomatsko vozilo

22 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
08 мај 15:08 ,

BMW X1 -14 americki tablici

Година: 2014
Километража: 50 000 - 54 999
21 апр. 16:24 ,

BMW X1

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
31 јан. 01:40 , ,

BMW X1 S-Drive,Navigacia,Hifisystem.

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 10 000 - 14 999
09 јан. 18:33 , ,

BMW X1

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
28 дек. 14:52 , ,

BMW X1 Twin Turbo Charged

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
01 окт. 08:18 ,

BMW X1 X-Drive 2.0 177 Kw 4X4

17 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул. 21:29 , ,

BMW X1 SPOR LİNE 2.0d Sdrive

24 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
29 јул. 21:08 , ,

BMW X1 2.0d spor line

24 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
24 јул. 21:03 , ,

BMW X1

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
17 дек. 19:38 , ,

BMW X1 4x4

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 75 000 - 79 999
10 дек. 21:14 ,

BMW X1 X-DRIVE

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 11:00 , ,

BMW X1 2.3 4X4 M-PAKET

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
12 окт. 13:11 , ,

BMW X1

27 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
26 авг. 20:03 ,

BMW 2.0D X-DRIVE

18 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 јул. 14:34 , ,

BMW X1

13 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
03 септ. 14:38 , ,

BMW X1 -12

32 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
20 ноем. 21:03 Претпријатие , ,

BMW X1 23d xDrive -12

15 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
03 ноем. 23:24 ,

BMW X1 sDrive20D sportseats navi klima -10

22 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 16:38 ,

BMW X1 2.0 Dizel M-Paket 177 ks -11

25 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Кон почеток