Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | X3

Вчера 15:44 Претпријатие , ,

BMW X3

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:19 , ,

BMW X3 2.0 -10

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
06 јул. 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
05 јул. 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 20:33 Претпријатие ,

BMW X3 18d Xdrive 09 MOZNA ZAMENA

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 јул. 18:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 јул. 16:48 ,

BMW X3

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
05 јул. 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
04 јул. 08:16 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0 d 4x4 160KW -05 AutoBERN

7 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 09:27 , ,

BMW X3 3.0d Facelift Automatik Full Oprema -07

8 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 15:57 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0D

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 09:08 , ,

BMW X3 -07

8 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 09:56 Претпријатие , ,

BMW X3 -11

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
18 јун. 00:19 Претпријатие , ,

BMW X-3 2006god X drive

7 290 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 17:26 ,

BMW X3

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
15 јун. 14:43 Претпријатие , ,

BMW X3 XDRIVE 2.0D

22 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
10 јун. 15:50 ,

BMW X3 2.0d

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 13:06 , ,

BMW X3 2.0D X-DRIVE -08 FACELIFT BI XENON EKSTRA

7 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 јун. 02:38 , ,

BMW X3 -05

7 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
08 јун. 13:11 , ,

BMW X3 3.0 dizel -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 22:20 , ,

BMW X3

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 12:07 ,

BMW X3 30 SD 210kw -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 15:56 ,

BMW X3 F25 20D xDrive -11

18 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
25 мај 19:21 Претпријатие , ,

BMW X3 F25 x-drive -12 Panorama

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 16:42 ,

BMW X3 3.0 SD -07 DUAL TURBO 210KW 286HP AUTOMAT

11 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 04:58 ,

Bmw

Година: 2014
Километража: 0 - 4 999
02 мај 19:02 , ,

Bmw x3 3.0d m-paket

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 19:02 , ,

Bmw x3 3.0d m-paket

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 19:02 , ,

Bmw x3 3.0d m-paket

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 19:02 , ,

Bmw x3 3.0d m-paket

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 19:02 , ,

Bmw x3 3.0d m-paket

5 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 23:48 , ,

BMW X3 X Drive 2.0 D vo odlicna sostojba

9 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 22:12 ,

BMW X3 2.0D

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 08:15 ,

BMW X3 M paket 2,0 -12

25 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 16:46 , ,

BMW X3 2.0 dizel

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 13:40 , ,

BMW X3 -07

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 мар. 19:05 , ,

BMW X3 -06 2.0-150KS

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 17:38 , ,

BMW X3 2.0 Diesel 177KS -10

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 08:13 Претпријатие ,

BMW X3 2.0D 150KS 4X4 DYNAMIC -08

6 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 јан. 21:38 ,

BMW X3

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
11 јан. 10:39 ,

BMW X3 -07

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 15:26 , ,

BMW X3 3.0 sd 283ks

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 јан. 18:29 ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 KOZA FACELIFT NOV MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 12:18 , ,

BMW x3 -05

21 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 10:49 , ,

BMW X3 3.0d

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 21:14 ,

BMW X3 2.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 ноем. 18:44 ,

BMW X3 3.0

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 14:26 , ,

BMW X3

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток