Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW X3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW X3 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:06 , ,

Bmw X3 3.0 dizel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:29 Претпријатие , ,

BMW X3 2.0 DIZEL 4X4 105KW PROIZVEDEN 2009 GODINA

8 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:45 , ,

Bmw X3 2.5si 2007 mozna e zamena

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:32 , ,

BMW X3 2.0d 177ks 2008

7 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 12:56 ,

Dzip x3

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 01:30 ,

BMW X3 2.0d xDrive M sport M paket

24 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 јун. 00:03 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

9 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 јун. 23:22 , ,

Bmw X3 2.0D 2008 Makkar

11 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 18:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 16:48 ,

BMW X3

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
12 јун. 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184ks X-Drive 2013

17 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 12:32 Претпријатие ,

BMW X3 2.0D 184ks 4X4 navi automatic individual 2012

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 11:40 , ,

BMW X3 3.0d 218ks automatic 2006

8 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 09:06 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d 177 ks koza X-drive NOV 2009 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 09:02 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 150ks facelift 4x4 175000km 2007 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
07 јун. 16:36 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
07 јун. 16:34 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
03 јун. 14:23 , ,

Bmw X3 2005 dizel

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
25 мај 12:17 ,

BMW X3 2.0 M-packet

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 21:42 ,

Bmw X3 110kw 150ks 2007 dizel

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 19:33 ,

Se prodava BMW x3 3.0D

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 19:10 Претпријатие , ,

BMW X3 Led X-Drive 2.0 D 2011 Godina

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 11:27 , ,

BMW X3 3000 CCM

8 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 21:46 ,

BMW X3 2.0D 150ks facelift 4x4 XDrive Bixenon 2007

7 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 09:03 ,

BMW X3 dizel 2007

123 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 15:05 , ,

Bmw X3 2.0 2010

10 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 00:40 ,

bmx x3

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 11:35 ,

BMW X3 2007

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 10:37 ,

Bmw x3

10 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 21:17 ,

BMW X3

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 мар. 10:57 Претпријатие ,

BMW X3 s drive18d 136hp steptronic

22 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 03:41 ,

BMW X3 2.0

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 09:06 Претпријатие ,

BMW X3 2.0XD 184KS XDrive 4x4 -12

13 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
15 мар. 07:50 ,

Bmw X3 2.0 177ps 4x4 2009

9 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
06 мар. 23:37 , ,

BMW X3 3.0d M Paket

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
22 фев. 16:21 ,

BMW X3 xDrive20d M-Sport automat,2015, 107100 km

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 16:20 , ,

X3 3,0

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 20:31 ,

BMW X3 3.0d 2006 automatic

11 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 11:41 , ,

X3 3,0

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 фев. 20:13 ,

BMW X3 2.0 150ks X-DRIVE!!

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 13:21 ,

BMW X3 2.0 177 -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 11:50 ,

Bmw x3 3.0d 4x4 Xdrive 2005god tip top

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW X3 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации