Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава | Возила | Автомобили | BMW X3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава | Автомобили | BMW X3 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 15:48 ,

BMW X3

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 11:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 18:05 , ,

BMW X3 mozna/zamena

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
23 фев. 10:47 Претпријатие , ,

BMW X3 XDRIVE 2.0D

19 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
22 фев. 18:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 16:21 ,

BMW X3 xDrive20d M-Sport automat,2015, 107100 km

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
22 фев. 16:21 ,

BMW X3 xDrive20d M-Sport automat,2015, 107100 km

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 16:21 , ,

BMW X3 xDrive30d 211hp

4 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
22 фев. 16:20 , ,

X3 3,0

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 10:55 , ,

Prodavam BMW X3 3000 CCM

8 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 09:49 Претпријатие ,

BMW X3 2.0XD 184KS XDrive 4x4 -13

13 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
20 фев. 20:31 ,

BMW X3 3.0d 2006 automatic

11 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 11:41 , ,

X3 3,0

11 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 фев. 10:49 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 177 KS X-DRIVE -08

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 15:57 Претпријатие ,

BMW X3 2.0D 150 KS 4X4 FEJSLIFT - 08...MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
18 фев. 15:49 Претпријатие ,

BMW X3 2.0D 150 KS FEJSLIFT 4X4 175000 KM- 07.MT Auto

7 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 фев. 10:37 , ,

BMW X3 2.0 -10

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
17 фев. 20:13 ,

BMW X3 2.0 150ks X-DRIVE!!

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 21:24 , ,

BMW X3 3.0d automatic individual black

8 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 фев. 13:21 ,

BMW X3 2.0 177 -08

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 12:21 Претпријатие , ,

BMW X3 3.0D 204ks X-Drive Avtomatik Registrirano Extra

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 јан. 12:58 , ,

BMW X3 2.0D X-DRIVE -08 FACELIFT BI XENON EKSTRA

6 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 јан. 11:50 ,

Bmw x3 3.0d 4x4 Xdrive 2005god tip top

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 13:33 , ,

BMW X3 2.0d MakKar

10 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 јан. 22:40 ,

BMW x3 2008 se prodava

8 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
03 јан. 12:37 ,

BMW X3 xdrive 3.0 diesel

9 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 20:37 , ,

BMW X3, 2.0d, 2008, MAKKAR

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
28 дек. 15:37 ,

BMW X3 3.0

3 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 20:04 Претпријатие , ,

BMW X3 F25 x-drive -12 Panorama

13 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 17:12 , ,

BMW X3 2.0-150ks 2006год 5000e

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
15 дек. 21:39 , ,

Se prodava X3 so dva para bandasi i gumi austriski od bmw

6 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 14:59 ,

Bmw x3 2.0.xd

9 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
09 дек. 21:32 ,

BMW X3 3.0 SD 2008

8 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 дек. 20:36 , ,

BMW X3 3.0D 218KS XDRIVE 4x4

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 12:27 ,

BMW X3 - 2011

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 11:47 ,

BMW X3 2.0D 150KS 6BRZINI REG + SERV - 07

7 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 17:08 ,

BMW X3 2.0 disel

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 17:24 , ,

BMW X3 3.0D FACELIFT 208.000KM (SO SERVISNA KNISH)

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 окт. 15:25 , ,

BMW X3 -06 2.0 150KS

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 22:19 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 10:51 , ,

BMW X3 2.0d 177ks xDrive Facelift Automatic -07

8 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
15 окт. 08:56 , ,

BMW X3 -05

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
06 окт. 20:34 ,

BMW X3 3.0d M

10 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
03 окт. 18:28 ,

BMW X3 F25 20D xDrive 2011, Navi, Full oprema

17 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
09 авг. 19:16 ,

Set za BMW X3 2.0 d

12 000 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се продава | Автомобили | BMW X3 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток