Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | X5


Денес 13:43 , ,

BMW X5 Facelift 3.0d 218kw/296ks

10 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 00:14 , ,

BMW X5

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:32 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:04 , ,

BMW X5

7 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:20 , ,

BMW X5 3.0d 4x4 2005 Facelift

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:44 ,

BMW X5 3.O dizel

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 23:28 ,

BMW X5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 19:44 , ,

BMW X5 registriran

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 06:43 , ,

BMW X5 X-drive 3.0d tiptronik

12 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
11 авг. 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
11 авг. 22:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 08:53 , ,

Bmw x5 3.0 D inter guma

5 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 18:17 Претпријатие ,

BMW X5 3.0 sd Mpacket -08

14 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 09:35 ,

BMW X5 3.0 XD

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
04 авг. 10:14 , ,

BMW X5 3.0 D 218 KS XD FACELIFT -04 NOVO FULL

6 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 19:16 ,

BMW X5-3.5 XD-2009

14 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 15:45 ,

BMW X5 3.0d -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 13:04 Претпријатие ,

BMW X5 M Paket 3.0 D

18 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 14:24 , ,

BMW X5 3.0 D SPORT PAKET

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 14:22 ,

BMW X5 -05

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 13:18 , ,

BMW X5 -05

9 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 15:27 ,

BMD X5 4.0d Individual

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:12 ,

Mobil broj je 070-311-128

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
07 јул. 11:03 , ,

BMW X5 3.0 D -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 13:07 Претпријатие , ,

BMW X5 3.0 PANORAMA KROV -07

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 16:53 ,

Se prodava X5 e70

13 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 08:00 , ,

Bmw X5 -09 xdrive 3.0 Sport paket

19 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 15:21 ,

BMW X5 3.0 d mozi zamena za solo kamijon

1 ЕУР

Година: 2003
Километража: 25 000 - 29 999
23 јун. 12:57 , ,

BMW X5 -08

11 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
16 јун. 15:38 ,

BMW X5 4x4 3.0 D -03

5 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
12 јун. 18:23 , ,

BMW X5

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 18:48 ,

Bmw x5

11 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
01 јун. 00:10 , ,

Bmw x5 3.5 sd M paket 7 sedista

17 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 21:54 ,

bmw x5 3.0

15 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
25 мај 18:29 , ,

BMW X5 3.0 Panorama 7 sedista

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 03:19 , ,

BMW X5 3.0 D X-DRIVE

14 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 03:19 , ,

BMW X5 3.0 D X-DRIVE

14 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 17:35 ,

BMW X5 3.0D MAX ZACUVANA

13 500 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 мај 22:54 , ,

BMW X5 Povolna cena

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 03:54 ,

BMW X5 286ks 2008 god. BG TABLI

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 03:54 ,

BMW X5 286ks 2008 god. BG TABLI

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток