Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Кочани

X1 , 1
X3 , 3
X4 , 1
X5 , 7
X6 , 2

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 фев. 17:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 10:49 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 177 KS X-DRIVE -08

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 15:41 Претпријатие ,

BMW X4 xDrive30d M-SPORT 258HP

38 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
13 јан. 14:00 Претпријатие ,

BMW X1 sDRIVE 18d 150hp STEPTRONIC SPORTLINE

19 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
13 јан. 13:38 Претпријатие ,

BMW X5 xDRIVE 25D 231HP LUXURY

39 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
13 јан. 13:38 Претпријатие ,

BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport

71 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 35 000 - 39 999
10 септ. 10:32 Претпријатие ,

BMW X6 3.0D 235HP X-DRIVE SPORTLINE

25 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
05 јан. 12:52 ,

BMW X5 3.0D 218KS -03

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
29 авг. 18:34 ,

BMW X3 -08

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 17:10 ,

BMW X5

36 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр. 19:45 ,

BMW X5 3.0d 218ks

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 30 000 - 34 999
29 јан. 19:22 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 15:33 ,

BMW X5 DIZEL 218 KS RACEN MENUVAC SPORT PAKET -04

7 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
09 септ. 15:34 ,

BMW X3 DIZEL 3.0 KAKO OD SALON -05

10 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток