Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | X-модели

X1 , 49
X3 , 227
X5 , 496
X6 , 93
05 авг. 16:50
Линк
, ,

BMW X6 3.0 xDrive -16 NAJ FULL OPREMA M PERFORMAN

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999

Денес 09:02 ,

BMW X6 -09

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 00:25 ,

BMW X1

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 00:16 , ,

BMW X6 4.0

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:14 , ,

BMW X5

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:49 ,

BMW X5 3.0d

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:39 ,

BMW X5

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:39 ,

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:32 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:08 , ,

BMW X1 1,6 Sdrive

21 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 19:00 ,

Bmw X6 3.5d BiTurbo Xdrive 2009g TOP SOSTJBA CH

16 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:25 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:04 , ,

BMW X5

7 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:52 ,

BMW X1 18d xdrive

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 17:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:48 ,

BMW X3

20 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 16:20 , ,

BMW X5 3.0d 4x4 2005 Facelift

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:00 ,

BMW X3 3.0 X-DRIVE

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:24 , ,

BMW X6 3.5

26 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:44 ,

BMW X5 3.O dizel

8 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 03:20 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 01:36 , ,

BMW X6

Година: 2011
Километража: 15 000 - 19 999
12 авг. 23:28 ,

BMW X5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 23:23 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 22:26 ,

BMW X1 18D 143KS X DRIVE

13 333 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 20:24 ,

BMW X1 25D FACELIF X-DRIVE -14

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 19:44 , ,

BMW X5 registriran

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 18:32 ,

BMW X6 3.0D 245ks Sportpaket

36 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
12 авг. 18:00 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 DIZEL 150KS 4X4 MODEL -06 NOVO

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 17:43 , ,

BMW X1 2.0 105kw -11

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 13:54 ,

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
12 авг. 12:18 , ,

BMW X1

20 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
12 авг. 12:05 , ,

BMW X5 3.0D XDrive 300KS

16 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 06:43 , ,

BMW X5 X-drive 3.0d tiptronik

12 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 04:55 ,

BMW X5 xdrive

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
11 авг. 23:58 ,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

20 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
11 авг. 23:11 ,

BMW X1 2.0D 177KS X-DRIVE

15 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 22:52 ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 16:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
11 авг. 15:49 , ,

BMW X1 sDrive 18D

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:43 , ,

BMW X5 Facelift 3.0d 218kw/296ks

10 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:16 ,

BMW X1 18D 143KS X-DRIVE M-PAKET

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 12:47 , ,

BMW X3 xDrive 2.0 d 177KS

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток