Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | Z-модели

Z1 , 1
Z3 , 5
Z4 , 6
29 јун. 17:49 , ,

BMW Z3 CABRIO

8 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 12:26 , ,

BMW Z3

5 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
03 септ. 16:02 ,

BMW Z4 Full oprema

10 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
01 мар. 11:04 ,

Bmw Z1 -91

11 000 ЕУР

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
23 јан. 13:06 ,

BMW Z4

8 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
14 мај 23:59 , ,

BMW Z3

3 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
14 фев. 14:19 ,

BMW Z4 -2006 G. PERLA BOJA

16 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
25 дек. 13:49 , ,

BMW Z3

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 13:53 , ,

BMW Z3 Roadster 1.9i -97

4 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
30 септ. 21:56 , ,

BMW Z4 coupe -08

23 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 12:30 ,

BMW Z4 -05

14 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 15:06 , ,

BMW Z4 M PAKET -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток