Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | BMW | Z3

29 јун. 17:49 , ,

BMW Z3 CABRIO

8 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 12:26 , ,

BMW Z3

5 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
14 мај 23:59 , ,

BMW Z3

3 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
25 дек. 13:49 , ,

BMW Z3

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
19 септ. 13:53 , ,

BMW Z3 Roadster 1.9i -97

4 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток