Македонски | Shqip | English |
27 мај 19:58 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW Z3 KABRIOLET

8 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
25 дек. 13:49 Автомобили , Скопjе , Центар

BMW Z3

4 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток