Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Автомобили , или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 20:51 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 17:24 Претпријатие ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
28 фев. 15:45 ,

BMW 530d F10 -2011

17 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 23:09 ,

Bmw 318

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 09:17 ,

Bmw 120d 163ks avtomatik 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 17:47 ,

Продавам BMW 525d 2011

19 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 22:40 ,

BMW 320d automatic 163ks M-optic

7 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 14:43 ,

Bmw 118d

5 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
13 јун. 15:53 ,

BMW 730d

6 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
08 апр. 13:07 ,

BMW 530 Sport line m-paket xdrive bg tablici

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
01 фев. 20:50 ,

BMW 320

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 јан. 20:11 ,

Gumi 13 16 m+s 4x4 radio kenwood

100 МКД

Година: 2002
Километража: 25 000 - 29 999
17 авг. 12:16 ,

Bmw 520

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 авг. 20:06 ,

Bmw 520

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 авг. 14:40 ,

BMW 525

23 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 јул. 21:01 ,

Bmw 520 D TOURING

12 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 20 000 - 24 999
08 јун. 00:25 ,

BMW 730d

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
30 апр. 20:43 ,

Bmw 320d

500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
27 мар. 12:37 ,

BMW 320d xDrive automatic

21 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
08 мар. 19:53 ,

BMW X6

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 мар. 08:09 Претпријатие ,

BMW 118d

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 22:45 ,

BMW X3 EKSTRA

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 14:30 ,

BMW 525 tds full oprema

2 190 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
03 дек. 22:41 ,

BMW 318 GT dizel

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
01 дек. 21:11 ,

BMW 330 e91 M-SPORT

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 11:16 ,

BMW 530

7 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 10:11 ,

BMW 318 D m paket

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 19:35 ,

BMW X3 2.0d X-drive 4x4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 19:57 ,

BMW 318D E4 -05

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
05 апр. 11:32 ,

BMW 525 tds

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
11 мар. 16:50 ,

BMW 318 dobro socuvano -99

3 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
07 фев. 16:46 ,

BMW e46 320d

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 20:15 ,

BMW 730D

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
28 септ. 01:10 ,

BMW 325 TDS

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
17 септ. 13:09 ,

BMW 530

10 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
15 септ. 11:40 ,

BMW 318D

8 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
28 јул. 18:09 ,

BMW 525 automatic

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
06 јун. 21:18 ,

BMW 318 D, M paket

8 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
31 мај 19:35 ,

BMW X6 3.5

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
14 апр. 15:33 ,

BMW 318

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
29 дек. 19:53 ,

BMW 530d -02

4 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 дек. 00:56 ,

BMW 525 -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 15:14 ,

BMW 525 -98

Година: 1998
Километража: 20 000 - 24 999
20 септ. 16:16 ,

BMW 520 d Edition Exclusive -08

16 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг. 10:31 ,

BMW 525d -05

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 03:49 ,

BMW 320d -99

3 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 00:33 ,

BMW 120d -08

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 јан. 22:08 ,

BMW 320D -99 MOZE I ZAMENA

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 12:35 ,

BMW 320 -00

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
12 апр. 13:40 ,

BMW 320D full oprema -06

12 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации