Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 15:45
Линк
Претпријатие , ,

BMW 118

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 09:43 Претпријатие , ,

BMW 118 D

4 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:15 , ,

BMW 318 D

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:17 , ,

Bmw f10 520 d 2014

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:29 , ,

BMW 530 d Socuvan 310.000km

6 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:32 Претпријатие , ,

BMW 316d AutoMilano 6meseci garancija

14 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:32 Претпријатие , ,

BMW 318d AutoMilano 6meseci garancija

10 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 15:45
Линк
Претпријатие , ,

BMW 118

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 15:07 , ,

BMW Z4 2.2I -04

8 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр. 13:19 , ,

BMW 525 TDS -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
09 апр. 08:38 , ,

BMW 535 2006

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
08 апр. 23:56 , ,

BMW X5 3.0.D

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
08 апр. 21:49 , ,

BMW 730 (MOZNA ZAMENA)

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 20:38 , ,

BMW 740D XD

32 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 17:59 , ,

BMW 530D 2005

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 17:19 , ,

BMW 520 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
26 мар. 22:34 , ,

Bmw 520 d

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 12:20 , ,

Bmw X3 2.0 2010

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
20 мар. 21:36 , ,

Bmw 320d Automatik 2007 KAKO NOVA!

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 20:23 , ,

BMW E 46 320 D 2004

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 10:51 , ,

Bmw 730 extra cena itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 , ,

BMW 520d Executive

6 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 Претпријатие , ,

BMW 120D 184HP M SPORT AUTOMATIC

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 14:04 , ,

Bmw X3 3.0d 218ks automatic 2006

8 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 10:33 , ,

BMW 535D -04

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
03 мар. 10:50 Претпријатие , ,

BMW 320D COUPE -08 AUTOBERN

9 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 21:28 , ,

BMW 520d restyling M

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 350 000 - 399 999
24 фев. 15:42 , ,

BMW X5 M paket

19 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 10:17 , ,

BMW 320 D -07

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 дек. 20:34 , ,

740d

20 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 23:31 , ,

BMW 320D E46 04

3 150 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 14:40 , ,

BMW 316 kompakt

1 150 МКД

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
06 ноем. 12:06 , ,

BMW X5 3.0

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 17:24 , ,

BMW X3 3.0D FACELIFT 208.000KM (SO SERVISNA KNISH)

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 21:56 Претпријатие , ,

Bmw 320d 163ks 2005 PRO Avto Market

5 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
10 септ. 09:28 , ,

BMW 325 TDS

1 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 18:31 , ,

BMW 318

6 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 23:50 , ,

BMW 320 1.9TDI 136ks -00

2 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 16:31 Претпријатие , ,

BMW 530 d -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 19:20 , ,

BMW 318 ti

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 19:40 , ,

BMV 525 tds

1 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
05 апр. 12:06 , ,

BMW e46 330

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации