Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 16:38 , ,

BMW 118 2.0 TDI -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:01 Претпријатие , ,

BMW 3 2.0D 2007 REGISTRIRANO

4 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 12:01 , ,

BMW 118 dizel 2004

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 11:02 , ,

Bmw 320 dizel, -15 115000km 190 ks automat

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
15 апр. 08:34 , ,

BMW X1 Sdrive 177ks

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 10:06 , ,

Bmw X6 drive M paket

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
06 апр. 09:57 , ,

Bmw 316d 2014

13 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
31 мар. 16:19 , ,

BMW 635 D

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 мар. 02:07 , ,

Bmw x5 3.5sd x-drive M-packet 7sedista

15 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 08:50 , ,

Bmw x5 3.5 xdrive 286ps 2009

15 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 06:01 , ,

BMW 535d xDrive

20 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
10 мар. 11:28 Претпријатие , ,

BMW X1 2.0 D LED NAVI PDC AVTO MIRO

18 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
25 фев. 17:32 , ,

BMW 123D twin turbo M paket

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 15:15 , ,

BMW X5

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
05 фев. 13:57 , ,

BMW 520 D 177 KS EURO 5 KOBRA MENJAC -09 REGISTRIRANA

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 20:15 , ,

Jovica

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 40 000 - 44 999
25 јан. 14:59 Претпријатие , ,

MERCEDES-BENZ VITO 115CDI 4 MATIC 4x4 -07

8 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 05:46 , ,

BMW 318i e36

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
24 ноем. 08:10 , ,

BMW 320 -08

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
10 ноем. 09:03 , ,

BMW 320 -08

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 00:24 , ,

BMW 530 D F10

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 19:05 , ,

Bmw e46 318 1.8 benzin A test plin

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 ноем. 14:55 , ,

BMW 320 -99

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
12 окт. 18:05 , ,

BMW 318d 2006god

5 555 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 21:20 , ,

BMW X5 3.5D Xdrive full -11

24 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
24 септ. 14:41 , ,

BMW 320D

2 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
14 септ. 11:34 , ,

BMW 630i Cabrio

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 септ. 21:00 , ,

BMW X6 d Xdrive 286 ks Bi turbo

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 00:27 , ,

Prodavam

27 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 03:39 , ,

BMW 120D TwinpowerTurbo 2012/13god

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
24 авг. 14:11 , ,

BMW 530 D

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 11:58 , ,

Bmw 318 Registrirana cela godina

5 490 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 16:46 , ,

BMW 730 disel 2006 god

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 08:39 , ,

Bmw 320d redizajn facelift

3 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 18:51 , ,

BMW 318d Face-lift

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 15:47 , ,

Bmw 730d M-Packet 2011 Uvoz Svajcarija Full Oprema

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 01:48 , ,

BMW F30 2015god 316 85kw

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 01:48 , ,

BMW F30 2015god 316 85kw

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
25 мај 01:48 , ,

BMW F30 2015god 316 85kw

14 200 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 03:09 , ,

Bmw 320 dizel, 2015g, 115000km, 190 ks, automat

20 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации