Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | BMW | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 фев. 11:30 , ,

BMW

1 МКД

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 20:34 , ,

Se prodava BMW 320d 08 177 hp

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 23:02 , ,

BMW 330cd Cabrio Facelift

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 јан. 21:38 , ,

BMW 535d StartStop M-Paket

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 17:43 , ,

BMW 320

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
02 ноем. 18:50 , ,

BMW 320

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 јул. 23:35 , ,

BMW 320

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 22:48 , ,

BMW X5 3.0 XDRVE

22 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 18:51 , ,

BMW 320

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 јун. 23:37 , ,

BMW 116

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
28 мај 22:00 , ,

BMW 525

2 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 14:21 , ,

BMW 318i ne uvezuvano

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 14:16 , ,

BMW 318i E46 ne uvezuvano

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 02:34 , ,

BMW 320 Dizel -00

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 20:21 , ,

BMW 520 I SO ATEST PLIN -97

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 мар. 16:01 , ,

BMW 320d -00

3 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 01:50 , ,

BMW 630 -08 moze zamena

24 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 16:23 , ,

EDINSTVENO BMW 630 COUPE -08

30 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
06 јан. 09:01 , ,

BMW 530 d so full oprema -99 moze zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | BMW | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации