Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet

2500 , 1
Aveo , 141
Beretta , 1
Blazer , 1
Camaro , 8
Captiva , 116
Chevelle , 1
Cruze , 88
Epica , 7
Express , 1
Impala , 1
Kalos , 73
Lacetti , 16
Matiz , 47
Nubira , 6
Orlando , 2
Rezzo , 1
Spark , 157
Tahoe , 1
Venture , 1
30 јул. 12:56
Линк
, ,

Chevrolet Spark -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
31 јул. 14:53
Линк
, ,

Chevrolet Kalos 1.4 -04 vo odlichna sostojba

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
29 јул. 10:43
Линк
, ,

Chevrolet Cruze 1.6LS

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 19:03 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzin/plin

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:37 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena MOZE ZAMENA

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:57 , ,

Chevrolet Tahoe LTZ 4x4

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 11:43 , ,

Chevrolet Kalos vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
02 авг. 15:36 ,

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
02 авг. 14:54 , ,

Chevrolet Cruze LT

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
02 авг. 12:34 Претпријатие ,

CHEVROLET SPARK 1.0 50kw PLIN 2013god. AVTOCENTAR

3 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 110 000 - 119 999
01 авг. 23:29 , ,

Chevrolet Spark

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 95 000 - 99 999
01 авг. 19:02 , ,

Chevrolet Aveo 1.3 Dizel hitno

4 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 90 000 - 94 999
01 авг. 18:00 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 PLIN KAKO NOVA -09 ( VO OHRID)

2 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 75 000 - 79 999
01 авг. 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
31 јул. 14:53 , ,

Chevrolet Kalos 1.4 -04 vo odlichna sostojba

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 13:33 ,

CHEVROLET CRUZE LS 1.6 PERFEKTEN

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
31 јул. 07:52 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2...Neuvezeno

3 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 22:43 , ,

Chevrolet Captiva -06

5 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
30 јул. 21:43 , ,

Chevrolet Spark 2010 1.0 Benzin-Plin

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 21:23 , ,

Chevrolet Spark -10

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
30 јул. 14:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 150 KS

6 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 12:56 , ,

Chevrolet Spark -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
29 јул. 10:43 , ,

Chevrolet Cruze 1.6LS

5 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 10:19 ,

Chervolet Kalos 1.4 Ecotec 96000km

Година: 2004
Километража: 95 000 - 99 999
27 јул. 18:03 ,

Se prodava

1 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 0 - 4 999
27 јул. 07:26 Претпријатие ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 4x4 125KS FULL

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 12:07 ,

Chevrolet Spark -06

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 јул. 18:18 Претпријатие ,

Chevrolet Aveo 1.4 -11 Full oprema extra

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 14:50 , ,

Chevrolet Spark vo odlicna sostojba

1 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
23 јул. 13:45 Претпријатие ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 150KS KOZA NAVI -09 MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 15:55 , ,

Chevrolet Camaro 2LT RS V6 3.6L 323hp

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
20 јул. 10:26 , ,

Chevrolet Aveo so klima inter guma

1 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
20 јул. 00:17 , ,

CHEVROLET KALOS SE 1.2 8V

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
20 јул. 00:13 , ,

CHEVROLET KALOS SE 1.2 8V

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
18 јул. 21:33 , ,

CHEVROLET KALOS SE 1.2 8V

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
15 јул. 09:42 ,

Chevrolet Captiva 4x4 Camera Navigacija

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
14 јул. 13:12 , ,

Chevrolet Captiva vo dobra sostojba

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 19:18 , ,

Chevrolet Cruze -09

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
10 јул. 20:23 , ,

Matiz Chevrolet-prv gazda

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 40 000 - 44 999
05 јул. 18:17 , ,

Se prodava Chevrolet Matiz

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
04 јул. 10:24 , ,

CHEVROLET CAPTIVA -08

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 19:11 ,

Chevrolet Rezzo -07

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 60 000 - 64 999
25 јун. 11:45 ,

Chevrolet Aveo -06

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
25 јун. 03:05 , ,

Chevrolet Spark

1 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун. 02:54 , ,

Chevrolet aveo 1.2 so ful oprema atestplin

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 18:17 , ,

Chevrolet Kalos

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 16:17 , ,

Se prodava

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 21:06 ,

CHEVROLET CRUZE LT 2.0CDTI SPORT EDITION MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток