Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Друг модел

25 јул. 13:08 ,

Chevrolet takuma 1.6 benzin -06

900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар. 14:58 , ,

Chevrolet American SUV moze i zamena

16 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
15 окт. 00:43 , ,

Chevrolet -04

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 60 000 - 64 999
26 јул. 09:59 Претпријатие ,

CHEVROLET BEL AIR 1956

Година: 50-тите
Километража: 95 000 - 99 999
22 фев. 10:13 , ,

CHEVROLET CALOS -05 1.4 8V

3 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток