Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet Aveo

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet Aveo | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 јун. 12:13 , ,

Chevrolet Aveo 2009

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 13:05 Претпријатие ,

CHEVROLET AVEO 2013

4 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
30 мај 13:02 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
26 мај 20:34 ,

Chevrolet Aveo 2009 1.2

3 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
17 мај 15:32 , ,

Chevrolet Aveo - Benzin / Plin - 2010god. - 200.xxx km.

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
07 апр. 09:49 , ,

Chevrolet Aveo 2006

1 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 20:24 , ,

Chevrolet Aveo

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 апр. 10:18 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin 2008

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
28 мар. 16:48 , ,

Chevrolet Aveo 2008

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 мар. 21:25 , ,

prodavam

4 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
16 мар. 08:58 , ,

Chevrolet Aveo 2007 od prv sopstvenik

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 мар. 04:34 ,

ska prblem

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 85 000 - 89 999
16 јан. 21:08 , ,

Se prodava/menuva chevrolet aveo 1.2

2 150 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 11:29 ,

Chevrolet Aveo 2011

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
28 дек. 06:38 , ,

Chevrolet Aveo

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
13 дек. 15:25 , ,

Se prodava

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 12:28 , ,

Chevrolet Aveo -09

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 ноем. 16:19 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

2 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 65 000 - 69 999
11 окт. 15:27 ,

Chevrolet Aveo2009 god

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
12 септ. 17:26 , ,

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 20:32 Претпријатие ,

Chevrolet Aveo 1.2 Бензин/Плин

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 22:56 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
17 авг. 15:13 ,

Chevrolet Aveo 1.2 benzin i plin -12

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 19:23 ,

chevrolet

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
12 авг. 18:51 ,

chevrolet

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
25 јун. 11:45 ,

Chevrolet Aveo -06

Година: 2006
Километража: 80 000 - 84 999
25 јун. 02:54 , ,

Chevrolet aveo 1.2 so ful oprema atestplin

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
17 јун. 01:54 , ,

Aveo vo odlicna sostojba

1 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мар. 14:58 ,

Chevrolet Aveo -11

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
16 мар. 17:54 ,

Chevrolet Aveo -06, evtino

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 10:37 ,

Chevrolet aveo

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
28 фев. 09:37 , ,

Chevrolet Aveo -09

2 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
13 фев. 17:16 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
22 јан. 07:23 , ,

Chevrolet Aveo -08

2 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 13:23 ,

Chevrolet Aveo -07 registrirano top cena

600 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 20:58 , ,

Chevrolet Aveo -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 08:51 , ,

Chevrolet Aveo

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 09:35 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
06 септ. 20:46 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
31 авг. 20:05 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
07 авг. 19:50 ,

Chevrolet Aveo -06 so atestiran plin

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 23:34 ,

Chevrolet Aveo -11

1 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
01 апр. 12:44 , ,

CHEVROLET AVEO 1.2 benzin plin so ates novo

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 17:04 , ,

Chevrolet Aveo

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 мар. 19:15 , ,

Chevrolet Aveo

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
27 фев. 21:32 ,

Chevrolet Aveo

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 55 000 - 59 999
24 фев. 12:05 , ,

Chevrolet Aveo 1,2

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 45 000 - 49 999
20 фев. 16:24 , ,

Chevrolet Aveo

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
30 дек. 11:32 , ,

Chevrolet Aveo

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet Aveo | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации