Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Chevrolet | Aveo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Вчера 13:16 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 35 000 - 39 999
17 ноем. 11:13 Автомобили , Скопjе , Бутел

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 17:47 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo 1.2 benzin/plin ecologic -09

3 590 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 20:58 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 08:51 Автомобили , Скопjе , Илинден

Chevrolet Aveo

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
22 септ. 09:35 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
06 септ. 20:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
03 септ. 17:26 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Aveo

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
31 авг. 20:05 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Chevrolet Aveo 1.2 kupeno od Automakedonija

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
04 јул. 18:01 Автомобили , Скопjе , Скопје

CHEVROLET AVEO 1.2I ATEST PLIN KLIMA -09

2 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток