Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Chevrolet | Aveo

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 12:13 , ,

Chevrolet Aveo

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:21 , ,

Chevrolet Aveo so pominati 75.500km

1 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 75 000 - 79 999
18 окт. 19:23 , ,

Chevrolet Aveo vo super sostojba

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
13 окт. 08:55 Претпријатие ,

Chevrolet Aveo 1.4 -11 Full oprema extra

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 окт. 22:28
Линк
, ,

Chevrolet Aveo во одлична состојба

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
11 окт. 15:27 ,

Chevrolet Aveo2009 god

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
12 септ. 17:26 , ,

Se prodava

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
27 авг. 20:32 Претпријатие ,

Chevrolet Aveo 1.2 Бензин/Плин

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 авг. 22:56 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
22 авг. 22:00 , ,

Chevrolet Aveo 1.2

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток