Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Chevrolet | Blazer | Pazar3

21 мај 11:34 Автомобили , Струга

Chevrolet Blazer Avtomatik 4x4

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
17 ноем. 22:01 Автомобили , Скопjе , Карпош

Chevrolet Blazer -98

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 65 000 - 69 999
Кон почеток