Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Captiva

Денес 01:08 , ,

Chevrolet Captiva 2.2

12 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 12:53 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena MOZE ZAMENA

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 јул. 20:19 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 D 4x4 Full Oprema Neuvezen

6 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 13:09 Претпријатие ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 150KS KOZA NAVI -09 MT Auto

6 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 јул. 10:24 , ,

CHEVROLET CAPTIVA -08

6 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 јул. 09:27 , ,

Chervolet Captiva 2.0d Full Oprema 7 Sed Neuvezena

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 21:04 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 150ks 7SEDISTA MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 јун. 22:47 ,

Chevrolet Captiva 4x4 Camera Navigacija

10 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 17:23 , ,

Chevrolet Captiva 2.0D LS

5 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 11:15 , ,

Chevrolet Captiva 2.2 vo odlicna sostojba

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
17 мар. 18:11 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.2 4x4 Extra 7sedista zamena

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
28 мар. 11:04 Претпријатие ,

Chevrolet Captiva 2.0VCDi 150HP 4X4

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 19:10 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 150 KS

6 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 мар. 10:25 , ,

Chevrolet Captiva

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
12 мар. 02:36 , ,

Chevrolet Captiva -10

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 фев. 18:40 ,

Chevrolet Captiva 2.0 -08 7 kozni sedistia

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 15:34 ,

Chevrolet Captiva 2.0 diesel 4x4 150ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 јан. 09:03 Претпријатие ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI 4x4 125KS FULL

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
13 јан. 20:45 , ,

Chevrolet captiva 2.0 dizel -07 4x4

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 дек. 19:16 , ,

Chevrolet Captuva 2.0 disel LT 4x4 prv sopstvenik

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
24 дек. 13:51 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0 Dizel 4x4

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
12 дек. 16:57 , ,

CHEVROLET CAPTIVA LT 2,0 DIESEL 150KS 4x4

7 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
24 ноем. 18:02 ,

Chevrolet Captiva LS

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
23 ноем. 16:48 ,

CHEVROLET CAPTIVA -06

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
07 ноем. 03:00 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
05 ноем. 17:44 , ,

Chevrolet Captiva

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
26 окт. 12:47 , ,

Captiva 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
06 окт. 13:40 , ,

CHEVROLET CAPTIVA

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
03 окт. 18:43 ,

Chevrolet Captiva extra

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
28 септ. 00:21 , ,

Chevrolet Captiva 2,4 Benzin-plin

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 17:35 , ,

CHEVROLET CAPTIVA 4X4 so 7 sedista

6 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 23:41 , ,

Captiva 2.0 cdti 4x4-suoer socuvana neuvezena

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
25 авг. 17:58 ,

CHEVROLET CAPTIVA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 јул. 17:45 ,

CHEVROLET CAPTIVA

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 јун. 19:30 ,

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 -08 7-sediste

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 18:18 ,

CHEVROLET CAPTIVA

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
18 апр. 19:56 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 full oprema

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
10 апр. 20:44 ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 4X4 150ks zelen karton

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 15:59 , ,

Chevrolet Captiva

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
14 мар. 15:01 , ,

Chevrolet Captiva

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
07 фев. 13:04 ,

Jeep Chevrolet Captiva socuvan kako nov

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Кон почеток