Македонски | Shqip | English |

Валандово | Возила | Автомобили | Chevrolet | Captiva

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


17 окт. 15:30 Претпријатие ,

CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 150 KS KOZA 7SED-08.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 13:15 Претпријатие ,

Chevrolet Captiva 2.0 TDCI 122 KS 2WD -08

7 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
10 окт. 11:12 Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena moze zamena

6 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
07 окт. 10:04
Линк
Претпријатие , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -11

12 490 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
05 окт. 11:35 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 150 KS

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 10:36 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 VCDI

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 09:33 , ,

Chevrolet Captiva LT 2.2 vcdi -12

12 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток