Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Chevrolet | Cruze

Денес 00:11 ,

CHEVROLET CRUZE PRV SOPSTVENIK -13 DIZEL

7 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 15:36 ,

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
09 јул. 14:54 , ,

Chevrolet Cruze LT

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
20 јун. 21:06 ,

CHEVROLET CRUZE LT 2.0CDTI SPORT EDITION MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 14:45 , ,

Prodavam Chevrolet Cruze 1.6LS

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 13:02 Претпријатие , ,

Chevrolet Cruze 2.0 -10

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
10 фев. 12:38 ,

Chevrolet Cruze 1.6 -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
08 фев. 09:18 Претпријатие , ,

Chevrolet Cruze 2.0 cdti 150ks -11

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
16 јан. 13:24 , ,

Havarisan Chevrolet

2 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
27 дек. 16:51 , ,

Chevrolet Cruze 2.0 cdti -11

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 ноем. 01:09 Претпријатие , ,

Chevrolet Cruze 1.6

6 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
02 ноем. 21:01 , ,

Chevrolet Cruze 2.0cdti -11

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
13 окт. 08:12 , ,

Chevrolet Cruze 1.6i plin benzin

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
25 септ. 11:39 , ,

Chevrolet Cruze LS 1.6

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
01 септ. 12:49 ,

Chevrolet Cruze

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
25 авг. 13:09 ,

Chevrolet Cruze 2.0 LS

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 јул. 17:34 , ,

CHEVROLETCRUZE 1.6 -11 FUL OPREMA ATEST PLIN ODMKD

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
10 јул. 13:28 , ,

Chevrolet Cruze -09

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 22:48 ,

CHEVROLET CRUZE LS 1.6 ITNO

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
13 апр. 23:18 ,

Chevrolet Cruze 1.6

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
10 апр. 11:40 , ,

Shevrolet Cruze LS 1.6 АTEST PLIN

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
21 фев. 17:04 , ,

Chevrolet Cruze 1.6

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
21 фев. 09:43 ,

Cevrolet Cruze

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 дек. 20:50 , ,

Chevrolet Cruze 2.0 cdti Klima Extra Sostojba

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
26 ноем. 22:53 , ,

CHEVROLET CRUZE 2.0 TDI -10

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
29 окт. 11:29 ,

Chevrolet Cruze LT 2.0

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
06 окт. 10:00 , ,

Chevrolet Cruze 1.6i

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
10 авг. 11:27 , ,

CHEVROLET CRUZE vo odlicna sostojba

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
31 јул. 11:59 ,

Chevrolet Cruze

7 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 17:02 , ,

Chevrolet Cruze 1.6

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 65 000 - 69 999
25 дек. 17:37 , ,

Chevrolet Cruze

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 95 000 - 99 999
22 дек. 13:47 , ,

Chevrolet Cruze 1.8

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
20 дек. 22:20 , ,

Chevrolet Cruze 1.8

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
15 дек. 10:37 ,

Chevrolet Cruze 2.0 dizel 163 ks itno

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
31 окт. 20:09 , ,

Chevrolet Cruze LTZ 2.0 CDTI

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
26 окт. 13:54 , ,

Chevrolet Cruze vo odlicna sostojba

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 14:05 , ,

Chevrolet Cruze 1.6 benzin/plin NEUVEZEN

6 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 45 000 - 49 999
05 окт. 20:06 ,

Chevrolet Cruze - Neuvezuvan

70 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
04 септ. 19:41 ,

Chevrolet Cruze samo 38 000km

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 35 000 - 39 999
24 авг. 11:42 , ,

Chevrolet Cruze 1.6

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 90 000 - 94 999
16 јул. 14:58 , ,

Chevrolet CRUZE 2.0 diesel

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
06 јул. 22:42 ,

Chevrolet Cruze

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 55 000 - 59 999
18 јун. 16:26 ,

Chevrolet Cruze

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999
18 јун. 16:14 ,

Chevrolet Cruze

Година: 2011
Километража: 0 - 4 999
29 мај 16:36 , ,

Chevrolet Cruze

6 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
26 апр. 23:15 ,

Chevrolet Cruze Ls

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 50 000 - 54 999
Кон почеток